Upetakiai_2

Upetakiai_2

Atostogos, atostogos, kokios ten fyk atostogos.
Viską suvalgys mokslai.
O šiaip kokį vieną savaitgalį bus galima ir paaukoti.

Tacis rašė:

[Nu va MB600 jau tikras upėtakininkas nuostabi frazė:"žegnojom vieną upelį" ;-). Normali žūklė, gražios žuvys, o štai kur jos pagautos- atspėkit… Chichichi, pasakysiu jau pasakysiu visiem- Meroje. Ir vandens lygis normalus(kaip vasarai tai tikrai, kad normalus) ir drumstumas proto ribose(MB buvo mane prigasdines, kad rasime drumsta vandenį, bet vanduo pats tas- upėtakiai mūsų nemato, o masalus puikiai…)
Vot y vsio, vot y konchilos tioplaja lieto… Nu ne lieto konchilos, o mano atostogos konchilys :frowning:

Na dabar tai jau visi sulėks ten su sliekais ir elektrolovais ir išgaudys visas žuvisŠypsena
Kadangi esu šioks toks teisininkas tai nenoriu garsiai rėkti, kad Meroje žvejoti negalima o aš joje žvejojiu.Šypsena juokas aišku. Šiaip parašiau taip, kad bazaro daugiau būtų.(Koks upelis, kodėl pavadinimo nėra ir taip toliau.)Šypsena

Tacis rašė:

Beje MB600 aš nekreipiau dėmesio, bet ar tie neūžaugos turėjo tokias dėmes, panašias į ešerio linijas ant šonų? Man atrodo- ne. Lašišaitės (jaunos) tokias dėmes turi turėti- reiškia nelegalai ne lašišaitės. O ar turi tokias dėmes šlakiukai??? Nu protingieji kurmiai, kas pasakys man? Ką?

Na ten šlakių nerštavietės tai manau , kad neūžaugos yra šlakiukai. Bet jei šlakis neišmigravo jis tapo marguoju upėtakiu. Kaip sakė V.Trinkūnas žvejų konfoje,( sornają ryba forelŠypsena) Taigi jei upėlis šlakinis, o mes gaudom upėtakius tai mes kaip tik padedame karališkų žuvų,įrašytų į Raudonas knygas, populecijai gausėti.
Va kaip aš čia daviau kalbosŠypsena

Simonas vardu Petras rašė:

nu dar gal savaitgali pažvejosiu

Koks atkaklumas! Koks užsispyrimas!! Koks principingumas!!!
Gerai, įkalbėjai aš dar per atostogas pažuvausiu ir prišinėsiu su šitu hobiu… Šypsena

Simonas vardu Petras rašė:

parduosiu spiningus , blizges , mašina, gumavykus, nusipirksiu ka***ą ir užsiimsiu grybavimu.

Dar gali šnapsą gert intensyviai pradėti, gatvėje snukius daužyti pradėti daug dar neartų dirvonų… Šypsena

Tacis rašė:

Nu tai kaip upėtakis kurį kžkas išvelėjo iš Vilnelės? Nu aš apakęs- važinėji, žmogus ieškai, kokių nors atkampesnių vietelių, upelių, kur upėtakiai "kišat", o čia še, kad nori Vilnelėje, neseniai žvejojantis žmogus 48cm upėtakį išlupa… Geras!
DiCarpis rašė:

Neturėjo būti citatos

Ka as norejau pasakyti… Nieko nenorejau pasakyti…:confused:

baubas7, teisingai sakai! Va anoj nuotraukoj – tai Sabas tikrai deda per Rebračą. Dar iš alkūnės į lūpą įkala, kad nekištų marmūzės, kur nereikia. Cha cha

cia sabas issigando Šypsena

nu ka ne per saba? per saba per saba! neishsisukinekit!!!

Koks čia dėjimas per Sabą.Žmogus nusisukęs,net rankų nepakėlęs…Kalba čia jie,kad per Sabą.Nejuokinkit.

kiek pamenu Sabas pernelyg palindes po kashe buvo, taip kad net ir norint blokuoti metima/dejima tokiu atveju verciau net nebandyt

maza buvo tokiu, absoliutus vienetai Cha cha

pearlhunteriui macui iki daniloviciaus dar labai labai daug pievos apsh*kt reikia Mirkt

jhkhjkhj

R.K. > Taip, Sabas net nešoko prieš einantį ant kašės Danilovičių – taigi čia nėra tas tikras dėjimas “per kažką”, kai sugrūdi kamuolį su kartu su priešininko rankomis. Matosi gi – Sabas net pasitraukė. O pražangos – tai galėjo Sabas daryti ką nori, vistiek privalėjo gauti penkias. Toliver’is tuo būtų pasirūpinęs bet kuriuo atveju.

Nieko ten gedingo is Sabo puses nematau. Jei gerai pamenu, Sabas tada buvo su 3 prazangomis - zodziu, is jo puses buvo labai protinga nieko nedaryti.

jo dar visai nesenai ta epizoda per TV rode kaip Daniloviciu syopsojosi, ir kas , jam tai garbe buvo per saba ikalti ir beje gedingai baige savo karjera Cha cha, macas dare ji kaip vaika Kietas

dejimas tai zveriskas buvo Liūdnas