Ultimatumas: arba as, arba alus.

Ultimatumas: arba as, arba alus.

Hmm… Vakar maniskia pareiske man ar ji, ar alus. Tipo per daug ji vartoju. Spiekit ka pasirinkau… Vamzdec. Visokie blaivininkai man nurodines kaip man gyvent.
BEER FOREVER.

Niu, kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika… Bet kiekvienas žmogus turi pasirinkimą. Tad tai tavo gyvenimas, rinkis ką nori, bet kad netektų paskui gailėtis Kietas

Laimejau as. Jus, merginai, visada is pradziu angelai, o paskui prasideda: mesk gert, rukyt, draugus. Nors jau 2metai kai nerukau. O bonke alaus per diena ir karta per savaite pagert su draugais, manau tai mano ir visu vyru gyvenimo prasme. Boicai, niekada neleiskit mergoms reguliot kada jums galima isgert, o kada ne!

tu visiskai teisus

turiu pana kuri irgi kelia ultimatumus.

Nu blin man irgi panashiai buvo… respect! alus gerai… bobos gerai… blin tik galetu nep***** proto kad alaus po darbo ishgeri… ishvis ka jos supranta…Šypsena

nu man irgi panasiai buve,bet laimejau as ir alus!!!
nieks nenurodines man kad negaliu alaus atsigert bonkute per diena

ale tai bjauri mergiote…Cha chaCha cha

Gerai

Cha chaCha chaCha cha kazkur girdetos istorijos o kur nepamenu Cha chaNekaltasGirtas

Tikiuos, kad man niekada tokio ultimatumo neiškels Cha cha.
Bet jeigu kasdien yra peržengiama riba, geriama iki tol, kai jua paeiti nebegali, tai reikia kažkokias išvadas daryti.
O jeigu viskas normos ribose, tai problemos nematau Cha cha.

niu jei viskas normoje tik po alaus buteliuka i diena, tai nieko cia blogo nematau… Vat mano mama teciui visada nuperka alaus, kad po darbo galetu grizes atsipalaiduoti ir paziureti ramiai TV Taip as irgi taip darysiu savo vyrui Cha cha

Sitka, smiling… Gal numeriuka savo duosi? Jauciu gera zmona is taves iseis Mirkt Vot, kad visos merginos tokios supratingos butum.

jei cia teisybe parasei tai cia man panasu i suniuku lipdyma is sudo… jei nori visada siknoj viniu rasi… (h
)

-=Alco=-
kaip naujokas per daug s.u.d.a mali. Geriau eik blevizgot i atitinkama foruma.

ir man gal gali savo numeriuka, tokios senai ieskojau kaip tu
LūposLūposLūpos

Na,zinoma kas per daug tas nesveika,bet i moteru puse taip pat galiu pasakyt ta pati.jei jau pradesi vykdyt visus ju reikalavimus,zmogau…tu zuves.Niekaip nesuprantu,kaip vyras negali atsigert alaus ar pvz.stipresnio.Man buvo tas pats kas ir res99,mesk rukyt,mesk gert ir t.t. Nu nieko sau,galvoju,bus blogai jei jau sitaip uzsileisiu.Na ir ka,ne velnio nenusileidau ir dabar viskas Apkabinimas Turiu artimu zmoniu kurie padare klaida sitaip nusileisdami zmonai ir ne velnio ju gvenymas nepagerejo o dar tik pablogejo.Juk zmogui reikia atpalaiduot smegeneles,kitaip isprotesi,bet aisku reikia turet saika kad nepaliktumGirtas

Tiesa rasai. Turiu daug pvz., bet ten jau ne vyrai o skuduriukai. Gaila net ziuret. Nereikia lenktis. Orumas daug svarbiasnis nei paklusnumas. Aisku reikia isklausyt ir panos nuomane. Bet cia jau per daug. Gerai kad ji suprato savo klaida.

aishq tavo pasirinkimasMirkt