Ubuntu

Škotas kas tau blogai kad del dezuciu uzsisakaiu 20 cd? pacius cd atiduosiu pazystamiem, gales dziaugtis

as uzsisakiau 1 pakuote Cha cha 64bit MacOS ir 32bit Liežuvis

o as nx ju neuzsisakineju, nes niekam nereikalingas daiktas. Jau geriau parsisiusti is interneto ir isikepti i CD kainuojanti 1Lt, dar geriau isirasyti i CD-RW Cha cha

as uzsisakiau apie 50 tai CD ismetu arba isdalinu o dezutes lieka kitiems CD susidet Šypsena

CelebreX >>>Matai tavo ivertinimas del to ir yra svelnesnis Cha cha

Škotas> aciu Šypsena

Ir dar: naudoju ta live CD kai prireikia Šypsena tai vienas diskas jau susidroze ir live sistema neuzsikrauna, tai naudoju kita. Buciau turejes tik ta viena, reiktu uzsisakinet is naujo Šypsena

tai as ir ne visus 200 ismeciau, o daug atidaviau,beto ten yra pasirinkt x86, mac ir 64bit sistemai, tai as visu uzsisakes buvau, galejot anksciau dezuciu paprasyt Cha chaD pasman apie 150 dezuciu liko Šypsena nu dabar jau nebe Šypsena

man atsiunte per 2men

Tai pasigyrė, durneliai, dar ir kiemus šiukšlina. Turbūt net nežino koks turinys, bet vistiek šimtais siunčiasi.

heh… kiek jums metu…? tai pradekit ir kompus metyt… vistiek uz tevu pinigus ne uz savo pirkti manau… Vau!

As atsisiunciau 20 su tiklsu isdalinti bet kad niekas ju neima Šypsena Per prievarta 2 draugeliams tik ikisau o siap geras dalykas live cd daznai pats naudoju bet kaip ubuntu nemegstu tai man ju nereik Šypsena Pats susimetes slackware Šypsena

O tai cia visiskai nieko nekainuoja? Net uz pasto islaidas moket nereik?

o ten tipo registruotis reikia, kad uzsisakyti ?

150 išmėčiau po pašto dėžes gerai įkales Cha cha.

aiduciukas^ ir panašiems truputį kiaušus pamainyt pusėm reikėtų, kad susimąstytų ką darantys. Jei xaliava, tai reikia šimtais užsisakinėt ir po to grūst per balkoną, teršt gamtą ir pan? Asilai , nesusitupėję malaletkos. Kitaip tokių kaip jūs nepavadinsi.

kur ten ubuntu.com uzhsisakineti reik?

uzsisakyti galima cia shipit.ubuntulinux.org/ Nežinau

Pirmą kart užsisakiau 10 atrodo, tai padalinau, bet liko keli…O dabar tai užsisakiau po vieną ir viskas…Bet ir taip užsisakau tik prasisukus keliom versijom… Šiaip ar taip, jau lengviau atsisiųsti (internetu) ir greičiau Šypsena

smarius> kai as uzsisakinejau pas mane buvo dial-up 56kbps netas, todel nemanau kad VISIEMS greiciau Cha cha