Ubuntu


Ubuntu

Ir pas mane tokie 5 guli Mirkt

ONE tai mazai, pas mane 49 Juokiasi viena pazystamui atidawiau.

Nesuprantu, kam jus ju tiek uzsisakote… Tikri lietuviai: duoda imk, musa - bek… Nežinau

Na jiems tas CD pagamint centus kainuoja, ar 10 ar 50 CD uzsiskai gaunasi uz shippinga vos ne daugiau nei tie CD, tai koks skirtumas?

tai tuos cd galima dar ir ismainyti… Cha cha

bliam, vistiek išmesi, kokio velnio tau tiek?

kam kam, sienas jais klijuosiu Be be beo tie pirmieji 50 buvo tik siaip ant bajerio, paziureti per kiek laiko atsius Cha cha

per kur juos uzsisakyt? man kaip tik reikia paciu CD, nesvarbu kas bus juose

ubuntu.com/

per kiek laiko atsiunte?

Uzsisakiau 20, bet visus ir isdalinau Šypsena

Aiwiz mldc Gerai

Va Lietuvoje gerai ir negyvensim, kol bus tokia debiliska mastysena.

Užsisakiau kažkiek, tai visus išdalinau, net sau nepasilikau, po to vėl užsisakiau. Šiaip kompaktus labai gerai laikyti tuose case’uose Šypsena

man buvo 200 atsiunte Šypsena ismeciau per balkona visus, dar gerai kai 5 aukste Šypsena

As uzsisakiau 55, tai 5 ismest reikia, nes ten for mac, o puse is tu likusu, tai 64bit sistemai, kurioje nesiinstaliuoja Macromedia Flash Player

aiduciukas^ | 03-18 09:46 man buvo 200 atsiunte ismeciau per balkona visus, dar gerai kai 5 aukste nx uzsisakinet 200 ir ismesti? as tai del dezuciu uzsisakysiu, nes labai ju truksta.

Bl kiek daug urodu cia lankosi Pavargęs tikri zydai ar dar kokie issigimeliai VeeeUzsisako 200 ir ismeta Blogai Kitas mat sienom klijuot Blogai Dar kitas del duzuciu NekaltasKol taip elgsis dauguma lietuviu tol lietuva ir bus ubagu krastas. Ir ne CD pagaminimo kainoje klausimas , cia o pacio zmogaus , kuris taip elgiasi mastysenoje. As uzsisakiau 5 viena sau pasilikau , kitus atidaviau draugams kuriems idomu.

as tai visiems draygams siuliau , tai tik keletam buvo idomu, ir juos pasieme, dar viena daviau savo informatikos mokytojui Cha cha