Tvarka klube. Paplepėkim

Tvarka klube. Paplepėkim

As netryniau nei vakar nieko, nei plombyro nuotraukos. Jei gerai pamenu, po nuotrauka klausta buvo apie ledu pasikeitusia konsistencija ir skoni ar pan., tai ne nenumanau kam prireike ja trint, kam ji galejo uzkliuti. Jei as ka nors istrinu, visuomet parasau i tema ‘moderatoriai pranesa’. Man pvz, ne kiek neuzkliuvo spurgu nuotrauka su moters krutine fone, bet kazkas istryne ir niekam nereikia, ziuriu, pasisakyt, kad nuotrauka buvo istrinta del tokiu ir tokiu priezasciu.

Reiktų dar jos paklaust…Taip

Atsiprasau.

Bet anakart (kai kazkas istryne normalia ledu fotke - kur klausiau kodel plombyras visada istirpes buna) visi kiti moderai sakesi nieko netryne Nekaltas
Tai gal banga trina?

Reikia inicijuoti apkaltą moderamKlasta Klubialis prašosi naujų vėjų Ufff

As blevyzgoju is neturejimo ka veikt TaipLabas
O skirtumo gal ir ner, o ka jau ir paklaust negalima? DrovusNekaltas
** beje ar Soulmeitas isvis yra koki posta parases, isskyrus moderatoriu tema? NekaltasCha cha

tu pats pasiziurek kiek tu prirasai i maisto tematika, o kiek priblevyzgoji NekaltasJuokiasi
beje tau koks skirtumas, klubo dalyviai, ar tik turi knopkes ???

pratryniau. komenetarai buvo visiskai ne i tema Labas

Turbut istrino kas… DrovusUfff
Ar cia turi teise atsakingai atsakyti tik moderatoriai? Nekaltas

Tadau ir klausimas ???!!!
Ar moderatoriai yra klubo dalyviai, ar tik turi knopkes? Klasta
Kazkaip pasigendu ju postu, komentaru, aktualiu maisto tematika postu Apakęs

Tai laukiam atsakymo

o tai ka negalimaNekaltasNekaltas yra reikalas reik ir man koika suieskoti ir iskelti

Ko čia kilnoji senas temas?Klasta

Kur dingo komentarai po mano fotke?

Kiek suprantu dabar deramasi ne del temu atrakinimo, o del kai kuriu personu uzimamu pareigu Cha cha

Ar reikejo viso sio chaoso? Vien dėl tos vienos temos neprotingai užrakintos apie sauleėdžius juk viskas

Na nieko naujo, kai moderas buvai- skaityt nenorejai, tai ir dabar tas pats, todel neilgai mygtukais ir tespaudei- gavai gera spyri i subine ir lekiai kaip faniera virsh ParyziausJuokiasiBe be be Dundukams tik toks kelias.Gali toliau neskaitinet, gerai, kad dar raide sugebei sukeverzot, bet jokios mintiesBlogai Tamstai gal reiketu korrepetitoriaus, arba…gydytoju pagalbos.Liežuvis Bet vargu, ar jie tau vingiu ant smegeliu uzmesLiežuvisKietas

Kokį miestą? Kiek pamenu kryziuotį, tai vien po pievas jis tiktai klajojo. Meninykas dūšioj, gal…

Daug parašyta, bet… apibendrinus vienu žodžiu - demagogija ir tiek.

Tu dar kartelį paskaityk ir pasigilink, kokius čia vėjus man rašai. Nustebinai mane kažkiek.
Ai, bet ko norėt kai VIP’as susireikšminęs čia peza. Nekreipti dėmesį reikėtų - juk proto neįkrėsiu net su diržu stilingu kai čerepoke vien šiaudeliai styro ir durų tau nevarstysiu betikrindamas ar visi namuose . Knygoje “Smaragdo miesto burtinikas” kaliausė ėjo su draugais pas burtininką, kad jis jai smegenų daugiau įdėtų (pabaigoje jai pjuvenų ten ans prikrovė ir ta tuo pasitenkino). Skirtingai jum nuo knyginio siužeto, jūs niekur neinate ir nekeliaujate, kad jums įkrėstų koks Urfinas Džiusas proto, o tiktai šlaistotės su sava chebra po šį aruodą maisto, galvodami kaip čia labiau apsaugojus ambarą nuosavą jau nuo kitų graužikų (ėdikų)…
Gal ir xienia čia viskas, nors tamstos pastebėta kai kur gerai, bet išvados siaubingos padarytos.
Taip, kalba būtent apie tai, kad čia, Maisto klube, yra labai ribojama (cenzūruojama), ką jūs galit skaityti ir rašyti, o ko ne. Tokios priežiūrinės koncepcijos prisilaikydama ir jį net propaguodama ar nesijauti šiame klube nesusitupėjusiu darželinuku, už kurį visas problemas sprendžia darželio auklė? Patinka būt darželinuku? Pati sau nieko atsirinkt nesugebi - reik būtinai, kad tau tą padarytų kitas? O juk dažnai kas vienam atrodo, kad yra nesąmonė didžiausia, tas kitam net į šedevrą gerą neša. Mes juk tokie visi skirtingi, bent jau su tavimi tikrai - pas man piestelis, o pas tamsta - piestelė su papukais… Skirtingi tai daikčiukai visiškai.

Ar tolerancija ir pakantumas kito nuomonei ir požiūriui yra šitam klube? Tikrai jo čia nėra ir netgi nekvepia iš tolo… Tik kai prieini daug arčiau, pats pamatai ir užuodi kaip smirda tuxla ryba…
Aš nesakau, kad tu turi sutikt su kito nuomone ar ją sudirbti, bet tu VISŲ PIRMA privalai TURĖTI GALIMYBĘ išgirsti ir sužinoti ją. O ką ta tundra šičia daro - ji paprasčiausiai pjausto gerkles britvos peiliuku oratoriams, jei tik esi iš kito klano. Čia reikštis gali gan plačiai tik jos išpopinta chebrytė, prilaikanti kyskas, o jei tu šitai chebrai nepriklausai, tai tau ir durys visos užsidaro prieš pat nosį ir kišamos lentelės su nuorodom keliaut į durnių ir blevyzgų klubą arba pas gėjus pėdint ("Kitoks Pasaulis" Bitės klubas). Kodėl kažkas kažkam Maiste nurodinėja?
O ką reiškia trinti temas šitam klube, kad jų neperskaitytų auditorija plati? Ogi tą patį, ką reikštų susprogdinti bombą minioje, kad to oratoriaus jau niekad niekas neišgirstų.

Ir kaip suprast rakinimą temos, kai diskutuoti joje nori žmonės? Ogi ir vėl suvokti šitai reiktų kaip kažkokį masinio sadizmo aktą, kai žmonėms išraunami liežuviai, kad šie kalbėti nepajėgtų…
Tad ką jūs aršiai išsijuosę ginat šitam Maisto klube nuo antpuolių teisuolių? Ogi tipišką sadistę ir teroristę, kuri oratoriams arba gerkles britvute pjausto arba liežuvius rauna savo maistui (liežuvis majoneze) ir sprogdina minias klausytojų, sergstite ir ginate… Ar pagalvojat apie tai ir tokią štai aspekto pusę?

Aš dar galbūt į viską žiūrėčiau pro pirštus šiame klube, jei būtų šitaip uoliai čia nuo seno kovojama su temomis, kurios TIKRAI NE ŠITAM KLUBUI SKIRTOS. Bet kai maiste neranda vietos temos apie mitybą, kad ir alternatyvią įprastinei (saulės valgymas), tai to pateisint niekaip negaliu. Kaip ir suprasti bei suvokti. Ir problema čia moderatoriuje, o ne dalyviuose, kuriems tai irgi įdomu.
Ir šitai jūsų tundrai visai nerūpi Bitės Maisto klubas, nes prisivirus košės net iki kaklo, jai neužtenka savyje jėgų prisipažint suklydus bei atsiprašyti įžeistų, įskaudintų dalyvių net bandant gelbėt šitą klubą nuo pragaištingų pasekmių ir vengiant karo, nes jos diktatoriškos ambicijos yra aukščiau visko (kaip drįso čia kažkas jai nepaklust?), o ne pats Maisto klubas ir likimas jame esančių dalyvių.

Maiste ne jos sukurta tema net kartais greitai užrakinama, nes ją sukūrė gi ne ji pati (jau turim tokius pavyzdžius klube) ir jos vietoje sukuriama kita, ta pačia tematika, tema. Tokiam tundrizmui nėr ribų.
Ir tai, kas vyxta jau šitam klube čia kuris laikas,- tai pasekmė ir išdava jos žingsnių neapgalvotų. Rašinėt maiste dabar ateina ne mažvaikiai kokie, o pagrinde 30+ elitas su didele gyvenimiška patirtim ir nesitaikstantis su įžūliu diktatu…
Ir niex tikrai nekurtų masiškai klube kvailų temelių apie maistą, jei tų beginklių ir beteisių dalyvių rankose ir arsenale būt tokia pati moderni ginkluotė, kurią jai davė Bitė (na, tipo, jei tik nepatiko ar suerzino kurį dalyvį tundros zbitės svaičiojimai, tai vienu click’u mauso ans išmeta iškart už borto zbitę bei dar ir barbariškai sunaikina jos literatūrinį palikimą…). Nėra žmogaus - nėra problemos! Ar tik ne tuo ir vadovaujas mūsų tundra?
Kadangi tokių galimybių dar jie visi neturi, tai nelieka kito kelio ir alternatyvaus pasirinkimo kaip protestuoti tokiom štai formom, kai nieks išgirsti skriaudžiamų nenori ar kurti yra nuo gimimo…
Ir pabaigai: abu mus skiria didžiulė praraja - skirtingai nuo tavęs, aklai palaikančios diktatorės pozicijas, aš visada norėčiau išgirsti tavo kaip ir visų kitų dalyvių nuomonę ar požiūrį, kurie man gali būt net nepriimtini. Mano teisė sutikt su tuo ar juos atmesti. Tai teisė rinktis. Dėl to, kad tu galėtum laisvai, nekliudomai čia išsakyti savo požiūrį, mintis išdėstyt, aš netgi linkęs pakovoti, ką ir darau dabar Maiste.
Kietas

[/quote]

Matyt ji niekada to nesuprasNe

nu aš suprantu, marijampole jau toks miestas… nelabai ir veikt ką yra - belieka chatuose savirealizacija užsiimt ledus bevalgant.Gerai