Tv3 konkuras \"pasinerk i tv\"

Tv3 konkuras "pasinerk i tv"

nu bet tu visai jau.reikia sakyti kad laimesimLiežuvisniu cia aisq svajuko drambliones, bet vistiek…

aciu visiems uz linkejimusApkabinimas Laimeti nesitikime, bet labai idomu dalyvauti tokiam projekteTaipLabasBučkis

norechiau sudalyvaut kokiam realybes show…
niu… jei noras nepraeis, kada bandysiu… dabar dar wis neprisiruoshiu… Nekaltas

hey sekmes jums visiems Bučkis

mama mia… as irg noriu…

ko cia giretes, o as esu REZISIERE, vat!Juokiasijus mano pavaldiniaiJuokiasiKietas

bet uztai as bent visur beveik esu, o taves nera, otLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis
nes tu operatorius kipsasCha chaApakęs

tai kad nrok pagalbinis aktoriusCha cha

Wow Apakęs O as maniau reikia 3 zmoniu Nekaltas Kaip ten bebutu, as talento toje srityje (turbut vieninteleje Cha cha) neturiu, nebandau Ne Linkiu sekmes Labas

As dalyvauju su attide, nrok, cincius tame realybes sou, vatKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietas

Negridejau… NeNe

jau baigiasi laikasŽliumbia

Manau verta pabandyti ir tikrai dalyvauciau jei tureciau su kuo.

TAip as ir dalyvauju!!!Bet as tau nekonkurente, o vienoj komandojApkabinimas!!!

as irigi su tavim daalyvauju.tik as aktoriusGeraiApakęsŠypsenaMirktLiežuvisTelefonasTaipNeLabasApkabinimasJuokiasiNekaltasJuokiasiJuokiasiNekaltasGirtasGėlėLūposDovanaBučkisBlogaiGeraiPiktasKanda:
AKiaulėNustebęsLaimingasKietasBaisuFlirtasMoterisVyras!!!PavargęsNežinauAngelasIgnoruojuTūsasTūsasDrovusMyliuKavaŽvaigždėVeeeVeeeNiam niam

iki baladzio 7 d. (rytojaus) reikia suburti 3 zmoniu komanda: vedeja, rezisieriu, operatoriu. Sukurti reportaza pasirinktai Tv3 laidai ir nusiusti i Tv3 televizija.Galima laimeti 33.333lt, ir galimybe vadovauti televizijos zvaigzdemis, kurti reportazus, kurie bus rodomi per Tv.Kietas

nieko negirdėjau apie tai dar Nekaltas gal gali plačiau apie tai? Cha cha

ar teko matyti reklama? ka manote apie tai? ar dalyvaujate?????????
as su draugais nusprendem pabandyti, taigi noriu suzinoti ar bus daug konkurencijosNekaltas

eiii kada jus rodys per tv pasakykit ok??? liabi noriu paziuret Cha cha