TV bokstas

TV bokstas

Badai…
Nebuk naivus…Skaiciuoja, aisku skaiciuoja…BET:
priesh pora dienu rode per TV "Extreme video…" buvo tok shokinetojas - del metalo susidevejimo nutruko ziedas ir guma acikabino…zmogus krito ish 100 mertu aukscio zemyn galva…nereikia lia lia. Nesenau pas jus Lietuvoje kazkokiam parasiutininkui parasiutes neisikleide…Acimink garsuji amerikieciu kosminio laivo Challenger skrydy, kuris sprogo praejus vos 73 sekundem nuo starto. O jy kure tukstanciai vienas uz kita gudresniu mokslininku ir inzinieriu, sukisho milijardus $$$ ir dirbo daug metu, viska perziuredami 1001 karta ish eiles…O viska s.ushiko $$$ 15 vertes detale, kuria neteisingai uzdejo kazkox darbininkas

Tai ta atrakcija bus ne tik si savaitgali, bet ir ateityje?
Ko gero tikrai verta palaukti kol kaina nukris. Dabar geriau uz 100 Lt su parasiutu is lektuvo issokti.

Jaučiu, kad aš, nors man ir primokėtų kas nors, tikrai neičiau šokinėti nuo bokšto.
Kai yra šokinėjama nuo tilto, ten bent jau nėra kur į šoną atsitrenkti. O čia kaip joptelsi į ta stulpa, tai maža nepasirodys.
Ga tegu tai vyksta be manęs.

SvP

Jei man primoketu 200 LT as dar ilgai dvejociau sokti ar ne Mirkt

Fak… Per brangu man…

Big H.
Tu mums gyvas reikalinkas ir jokiu cia laidotuviu.Mirkt

As tai nesiryzciau toki suoli atlikt anyway.Bet gal kas zino placiau apie ta suoli,butu idomu.

Girdejau, kad jau yra sitas pirmas sokejas - RC isrinko kazi kokiu budu

Kainos, kainos kokios?!

Ash irgi noriu!!! jauciu jausmas turetu buti geras Šypsena jei napavyks gerai nushokti, tikiuosi ateisit i laidotuves? Šypsena

Big H.

Sveiki, kaip ten su tuo TV bokstu, gal kas girdejo kas ten vyks su tuo laisvu kritimu is 175m. aukscio.

pagal mane vidurinis, nes pas mane panasus Šypsena visi kiti ****as

virsutini turiu, apatini ziurejau, o del vidurinio neturiu nuomones turbut kad vidurinis geresnis

visi seni gaidziai