Tuštybės mugė

Tai as suprantu. Bet kur as gausiu laiska? I nurodyta muila?

2 Treanon-turbūt,anyway viršuj pas tave yra Laiškas-jei ateina privatas-matosi.Atsidarai-skaitai-atrašai.Kietas

Supratau. Aciu.

Nesutinku. Kazkodel anekduotuose iesko 3-ciojo o ne 2-jojo.
Ir 4 dalyvis irgi neblogai. Kompaska turi buti. Taip ir cia,
manau. Ka tik anekdota papasakojo. Patiko. Tikiuosi negirdejai.

Pas gydytoja. Gydytojas:

  • Na ir kaip jus uzmiegate?
    Pacientas:
  • Naaa, skaiciuoju iki 3 ir uzmiegu…
    Gydytojas:
  • Jo??? Apakęs Iki 3’ju???
    Pacientas:
  • Naaa, kartais iki puses keturiu…

(Ni), aha Taip, bet mes tik stengiames nenukrypti nuo Tavo uzvestos temos.

Tustybiu tustybe aplinkui vien tustybe…Cha cha

Treanon Gėlės, gal nori pabandyt? Mirkt

Dafaj. Laukiu. Šypsena

LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

…nu,pavarykit,xebrytė…
GirtasGirtasGirtasGirtasGirtasGirtas

Vara
u… esu be galo protinga ir intelektuali, mano intelektas iš tolo šviečia ir iš vis aš pati kaip žvaigždė šviečiu… esu perskaičiusi krūvą protingų knygų, skaitau mokslo populiarinimo žurnalus… ir iš vis niekaip negaliu suprasti, kaip dar iki šiol apie mane stiliuje neparašė Piktas

Apakęs
Ne Ne Ne
Apakęs

…ech…TreanonŠirdis

Grazi data prisiminimams: 2002.11.11- 2003.10.10 Taip

Ne vieno zodzio nesupratau,bet gi kaip protingai skamba,reiks uzsirasyti ir kur nors pritaikyti,tuo galeciau labai pradziuginti aplinkinius,kad staiga pasidariau baisiai protinga?Del visa pikto pasakysiu labai atsargiai-as gyva!

GirtasKietas

Dar pamirsau pranesti,kad s.u.d.a jus cia malat su protingom veido israiskom,tai tas pats kaip krapstytis uzpakalyje tikintis surasti ten saldaini.Dar karta viska perskaiciau ir priejau isvados-galutinai ir negryztamai Ni isprotejo!Kas tave slegia,mielasis?Ka,muzos apleido?Ko cia suki galva su savo tustybem,net ausys nulinko nuo itampos bebandant isikirsti apie ka tu cia!KietasKietasKietas

Šiaip tai kad sužinoti,jog puodas tuščias,reikia pabarškinti ir viskas aišku Nekaltas Tai gal sakau ir mums reiketu pasibarškinti Cha cha,kad sužinot,kuris yra tuščias? Nekaltas

Piano-kada kada kada mes pasibarškinsim…MyliuNiam niamFlirtasDrovus

poršas, ne kaunietis aš. Laimingas O tuo pasakymu tik pajuokavau žiauriai. Prašom sutikus už tai nemušti. Cha cha O kai rusai išsikraustė, tai sužinojau, kad gyvenau 5 km nuo galingų raketų, kurios tarybiniais laikais buvo paruoštos vakarų atakavimui. Jei ta bazė būtų sprogus, tai ir Vilniuj būtų pakakę. Nekaltas

Nivalyt Juokiasi

Tai tu turbūt ne kaunietis Ne Nekaltas

Gaila, kad neatlėkė. Cha cha Cha cha Cha cha

Jeigu ta būtų čia “atlėkus” ,tai iš Kauno būtų likęs dyyyiiiidelis žvyro karjeras… Cha cha Kovinė galvutė turėjo 10kilotonų.

truputi didoka…