Tuštybės mugė

Tuštybės mugė

Kas kaip kralikus daugina teisuolius ir rimtuolius šioje tuštybės mugėje?Ar perskaičius kelias protingas knygas galima jaustis intelektualiu ir teisiu-galinčiu TEISTI.Gal jumoro nebuvimas(teikčiau invalidumo grupę),snobizmas,neadekvati reakcija-savikritikos stoka?NEBIJOKIME BŪTI JUOKINGI.Reikalinga GYVŲ(nebijančių suklysti ir kritikos)žmonių,o ne ZOMBIŲ reakcija.Tuo ir patrauklus i-netas.Nu,kaip sakė Šarikovas-"želaju štoby VSE".
KietasLabas

Didesnes VANITY FAIR negu {Ni} zinutes, pastaruoju metu 30plius nemaciau… ir kodel zmones, kuriems labiausia patinka shneketis patiems su savim, taip verziasi i i-netaAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas?

Hmmm…nu ką-ignoruojait išsišokėlįCha cha?O.K.-apsimeskit,kad viskas čikiGerai.Būkit ORŪS(nuo žodžio oras).Mirkt

jeigu nebutu gyvenime snobizmo, tai nezhinotume, kas yra paprastumas, jeigu nebutu infantilumo, nebutu ir profesionalumo. zhodzhiu, kaip yra, taip ir turi buti. arba atvirkshciai

tai tik i-nete mes sutinkam tokius zmones, kuriu tikimes savo realiame gyvenime, nes matome ne veidus, o ju mintis - cia visada pasakai tai , ko nepasakytum realybeje…Labas
buk pasveikintas Alus (Ni)

Lietau-its simple-patikrint ar čia yra GYVŲ.Baimė apsijuokti ir pasirodyti negudriu-žudo free bendravimo cinką.Anyway thanks.KietasP.S.Aš nekaltasBet gal šis vizitas-per didelė garbė TOKIAM kaip aš?

(NI) ,tu Kietas bicas Taipant kalno rurijo ,bet nieko pakalnej nesumurijo NeBlogai

(Ni), o tau neatrodo, kad čia, būtent čia, labiausiai ir juokiamąsi iš savęs. Aš nesakau, kad patys rašantieji tai visada pastebi Aš nekaltas

"…štob vsem."

tai kur cia mano vieta ?
nu jau klausiu kelinta karta Cha cha

Aš nekaltasne į temą,bet…Žmogaus prigimti šlykšti.Homo Sapiens-vienintelis gyvūnas žudo tokius kaip jis-be reikalo.ir šiaip-ar nepastebėjot,kad aptikę skruzdėlyną,norite pagaliu išjudinti ir pažiūrėti kaip jos blaškosi,o ne padėti joms?Kietas

Nu neprovokuok čia… Kietas Nėra visi tokie šlykštūs egoistai ar net sadistai, kaip tu čia vaizdingai papasakojai su tom skruzdėlėm… Cha cha Aš pvz aptikusi skuzdėlyną apeinu jį kuo didesniu ratu, nes man visai nesinori netyčia į jį igriūti ar būti įstumtai… Liežuvis

p.s. Rydai Aš nekaltas o tau kas yra?.. vietos nerandi? Cha cha Sėsk šalia, prie manęs kaip tik laisva kėdė MirktGerai

BANALUMAS?Mhm…kxe-kxeApakęs-o ar ne banalu trintis virtualiuose baruose,kalbėtis apie nieką,romantiški ekskursai apie lietų,sniegą etc.,pliotkinti,svarstyti MEATUS,galų gale-siuntinėti nieko nekainuojančiusGėlėsDovanaAlusTaurėsveikinant su gimtadieniu,kuris 30+ abejotina šventė…?

aciu aciu Gėlės.
o jus labai miela Šypsena

Man nepakanka issilavinimo suprasti ka tu rasai savo temose … ai nesvarbu varyk toliau Cha cha

bjaurus-TaipBŪTINAI.P.S.Reikia baigt siuvėjų-motoristų kursus.Kietas

So…? O kas yra ne banalu ?

audr-reik instrukcijos?Mirkt

bjaurus! ikandamas tas (Ni) Taip, tik dvigubai ilgiau skaitosi jo treambai. bet man pradejo patikti GeraiTaip. pabandyk! Šypsena

hm… butu idomu isgirsti tavaja Mirkt