tusai

Niekas nekviecia Valio

na gal nuo kokiu 13 Idėja man patinka Girtas bet pas save nadarau nes po to namu neisvalysiu NekaltasCha cha

oooo tusai…mmmmplotai. vaikystes zaidimai. ou je, tevai isvaziavo, dw prisigeriam! pfff. buvo visko, pats gazas buvo 14-16m, bet niekad nesiplotavojau ‘per nakti’. savo namuose tusu niekada nedariau ir nedarysiu, tam yra kitu vietu. o dabar ir pati samprata apie tusus visai pasikeitus - tusas tai arba draugu organizuotas vakarelis NE NAMIE, arba varymas i tuuusa klube. kazkaip isaugau is to jausmos 'wooo…pez.dec, tevu ner, pashelsiu!".

į “tūsus” vaikštau gal nuo kokių 14 metų. Pati padariau rimtesnį tūsą 15 metų maždaug. Liežuvis

i pirma tusa tj 13 metu JuokiasiGerai pas save namie, kazkaip stengiuos nerengt jokiu ten plotu,nes znau imaomas baigtis, tdl atsakyt sunku… NekaltasCha cha

tuC tuC, as esu tusu Liutas Gerai

Ne karto dar nebuvau tuse:
niekas nekviete, o jeij ir kviestu akzin ar eiciau…

as tai pradejau vaiksciot normaliai nuo 16 Šypsena pirmas tusas pas mane namie buvo pries pat 18’aji gimtadieni (tai ir buvo jo sventimas). niekas nieko nesudauze ir nesugadino, reikia tik zmones parinkt moket, o ju buvo ~20 Šypsena dbr pvz vaikstau nuolat i tusus, bet kad pas mane vyktu, tai reik tevus su broliu ir sistra kur nors issiust, taip kad biski komplikuotai del to Šypsena

amhh vaikstau nuo kokiu 13-14 m.

pas sawe nedarau ir nedarysiu, nes gali but nenumatyti nuostoliai po tusus Juokiasi

na as pradejau vaikscioti i tusus gal nuo 13 metu… na bet pastaruoju metu vis maziau… bet stengiuosi palaikyti ir vis kur nors nuvaryti pasvesti su draugais Cha cha na o pas save niekad nerengiau ir nerengsiu… nes net nera galimybiu… vis kas nors buna namuose… Liežuvis