tusai

Kas per jaunimas auga…

į tūsus pradėjau nuo 13 metų vaikščiot… o pas save nedarau nes nenoriu turėt problemų po tūso. TaipŠypsena

kunigai ir vienuolesCha cha

Apmaudu Cha cha Reikia kaip tai mokint jaunąją kartą, kad alus yra gerai Alus

tai savo vaikus galesim mokytValio

Einam gaudyt vienuoles ir skleist blogio sėklą Cha cha

jop, cia tai pritariu Taip
kas per zmones is ju isaugs… Nekaltas Cha chaCha chaCha cha

tūsuose tokiuose normaliuose tai nuo 12metų pradėjau lankytis, žinau skamba labai Pavargęs, bet taip buva. Linksmybės

Va čia tai gerai GeraiJuokiasi. Respect Linksmybės Taip

Na i tokius tusus pradejau vaiksciot 14-15, pas save tuso niekad nedariau ir artimiausiu metu nezadu nes kazkaip nesinori man paskui kazkieno vemalus valyt Veee. bet seip man patink kai gera kompannija susirenka ir ka nors faino veikia ne tik maukia Alus

Flirtasnu ka as zinau, vaikasciojau kai man kokiu 14 metu buvoCha cha dbr tokiu dalyku nlb megstu, visi prisigeria, dar kas nors apasinarkasinaDrovus ot idomumas, nemoka linksmintis jaunimas, todel beveik nebevaikstauŽvaigždė

Gal 15 Nekaltas

as tej nevaikstau…neidomu visi geria,o kita diena nk nepamena…dar paskuj nesamones pradeda sneket…jau geriau 4 ar 3 ar 2 prisigert ir gerajCha chaBe be beAlusTūsas

o koldunai. sunku atsiminti…Nekaltas gal nuo ketvirtos klases…jei tai galima pavadinti tusaisJuokiasi o pas mane pas mane pirmas buvo kai man buvo 15 , nes tada kaip tik statemes nama ir jis buvo dar toks nepabaigtas, o siaip tai namu gaila tusams, reik turet kokia sodyba, ar nuomotis(bet brangu)Laimingas

Ne mūsų, o jūsų.

Hmmm…nezinau,i tusus lb retai nueinuŠypsenakodel?todel,kad paskui lb skauda galvaJuokiasio pas save nerengiu tusu,nes namu gailaMirkt

geriausia buna kai kasnors prisigeria ir pradeda soks striptiza Kvankt? , o kita diena nieko neatsimena Girtas , poto parodai nufilmuota ir buna laabai daug pikcio kad nufilmavom Juokiasi
as pats i tusu vaikstau mazdaug nuo 14 metu, o pas save rengiu mazdaug nuo 15 Šypsena

Tymgiu rašyt. Bukas klausimas.

jaigu jau tingi, tai sita zinute suprantu parasiai tik del perlo

nuo 14 pradejau varyt i plotus Cha cha prisliuobdavau kaip navala… bet isaugau is to amziaus… Cha cha pas saves tai 16 metu kai buvau pirma karat tusa pakeliau Cha cha