Turintiems "Banga '99" ineta namie? Del greichio?

Turintiems “Banga '99” ineta namie? Del greichio?

bangos internetas ***** Piktas Darbo dienom daugiau negu 28 neprijungia,o kol turejau Delfi mega 38-40 visada.Gaila kad Delfis neteikia sios paslaugos Liūdna
O Banga apgaule,greitasis internetas.Nieko ten greito. Liūdna Liūdna
Matyt i Omnio reiks keisti…

toxin rašė:

O kaip del Omnitelio siulomo "Internetas99+" tipo 118Lt/men. Kaip ten greichiai? Gal kas turit?

Uzsibaigus Delfi Mega planui perejau i Omni…
Prie Delfi buvo 44.000 ir prie Omnio tas pats.
jungiasi pastoviai gerai, vakare ijungei, paleidai kokia mp3 siurbele, tipo Audiogalaxy, ryta atjunge… jokiu sboju.
Nusiskundimu kol kas neturiu.
Linija net ne skaitmenine… Liūdna
Omnis kol kas patinka Gerai

Ydomu, uzh kiek galima bootu gauti naudota: ZyXel Omni 56K ?

zakas rašė:

Cituoju modemas - ZyXel Omni 56K

Manau aiskiai pasakyta buvo,o tai prisiperka visokio sudo su Conexant chipais ir skundziasi.

su Banga viskas gerai; be to vistiek 60% greičio priklauso nuo gyvenamos vietos, taip kad nelabai objektyvi tokia diskusija. Mano modemas CXT1035 - HCF PCI, bet be vargo siunčiuosi muziką iš AG, programas iš MS, ir winxphome.iso iš FTP Mirkt. Jei rimtai, tai tokio modemo visai užtenka atsižvelgiant į tai, kad linija skaitmeninė (taip, tai daug ką reiškia, ir nereikia perlenkti sakant kitaip), ir šiaip per daug nesiskundžiau nei Taku, nei Omnitel, kai savo laiku jais naudojausi. Ko gero todėl, kad jungiuosi iš vietos maždaug 3 km atstumu nuo Telekomo.

Jūs čia komentarus rašykit…,o mes truputį pasnausme Mirkt

Sėdžiu žiūriu ir net nerandu žodžių, kurie nusakytų mane apėmusius jausmus … uch… Bučkis koks kūdikis Širdis

Labai miela ir grazu…tokia mazute ir trapi…

As tai sakau vis kad vaikai ne man… persigalvojau!

Nuostabi mazyle Šypsena Šypsena Šypsena

O skruostukai kokie, rankutes, kojytes mazhuchiukes… jetau jetau… Ir sako, kad nera stebuklu…tikras stebuklas…

nu tai sirdi suspaude Šypsena

dieve, mano koks grozis… toks begalinis svelnumo jausmas uzlieja… ir kojytes taip sukryziavus kaip mamytes pilvelyje…

Ir rankyte po galvyte taip ‘krutai’ pasidejusi panele… Šypsena

Kox grozis Šypsena

Cia tikra tik dar labai labai mazyte,3 savaiciu berodz Šypsena

ujetau koks grazutis maziukas leliukas, jis man net i netikra panasus,kaip nupiestas babacka angelocko Cha cha

cia juk anne geddes fotografavo!Ji specialiai fotkina maziukus Šypsena nuwarykit i jos saita: annegeddes.com dar ne tiek fotkiu prisiziuresit Mirkt

o kokia fainute!

Raimonda22> Manau cia ne kompu padaryta o tiesio tos leliukes teveliai jai miegancia taip kojytes ir rankeles sudeliojo Šypsena