turejau ir tebeturiu..


turejau ir tebeturiu…

ledinė audinė

saunuolis Gerai

…jau 11m Apkabinimas ir dar zadu (tpfu x3) tiek ir dar ilgiau ana turet Taip per ta laika ana is zaliajurines i zaliaprudine pavirto ties uzvadinimu, bet vistiek niekad neatsibodo kaip kad visos kitos (o ju buvo daaug) Ne

Teisinga audi, tokią tik laikyt ir laikyt Kietas

11 metų jau turi?

man ji ta pati, nors kebulas pakeistas, kad but Q, bet visos skardos, bamperiai, matarai ir begale visko nuo senosios ‘zaliajurines’… taip kad turiu ana 11m Apkabinimas ana tik skura pakeite Cha cha

kokie cia ratai?

o.z fittipaldi

vien del pavadinimo pirkciau Taip

Vau!

ledas Gerai Vau!

masina ta pati, tik kad kebulo numeris kitas Cha cha

jo ,dasyz teisynga oubi…man akujiena alga reiketu moket,kad su ja vazOciau Juokiasiai nu,gi dabar kryyyze…bet vistiek,bent minimuma Paplepėkim

tipo, dr, tau geda butu vaziOt su sita mano zaliaprudine, tik istraukta i lauka po pilnos restauracijos? Nekaltas

po kryzes ne,pries krYze -geda Taipjei jau wilneciams i norfa eiti gEda buvo,tai man grInam siaulEciui su sena ubage… Veee Ufff

Cha cha Špyga

nu norfoj tai nekazkas Šypsena Cha cha

ble nu ledine tai ledine, bet ir manes neisodintu i tokia… isitikinimai savo padaro Šypsena per mazai pas mumis cia kas supranta, kad vaziuodamas liktum suprastas ir ateitu tas geras jausmas, nes daugiau nei daugumai tai vistiek ubage sena. tikiu, kad tau ant to giliai px, nes svarbiausia kad pats jauti kaifa su ja riededamas, kaip ir as su savo 19 metu kibireliu isvaziuoju ir man giliai pajabat ka kiti galvoja.