turėjau garbės....

tai turiu as ta vietini kuostia,realiai jie visi supranta kaip parduot ji,o ne kaip nupirkt Cha chasiaip situacija jobnuta…kur patinka ir tinka,tai 6a,kur nepatinka ir is esmes kakarieku,ten 9-10a…kompromisa kazkoki reikes daryt Netoli mano esamos gyvenamos vietos skelbiu.lt/skelbimai/parduodamas-6-aru-gyvenamosios-pa skirt ies-sklypas-esantis-18308466.html

dr > tai tipo izabela bute gyventi? Nekaltas Cha cha

Mr>ai ne…is buto manes dar niekas neiskrapstys,tiksliau…neturiu 300+klt Blogai Cha cha

Tai genda šitie Land Roveriai ar ne?

tai ir nereikia 300 seip, gi po bifkuka trioba galima statyt… Nekaltas Cha cha

Jo po biskiuka… nuo viduramzio krizes iki senatves Cha cha

kalėga trioba baigineja, nua a iki z metai laiko, 750k~ Cha cha 180m2 +ukinukas +sklypas.

Kaledine matematika, didejant biudzetui statybu laikas trumpeja Nekaltas Cha cha

Kuo toliau tuo labiau buciau linkes pirkt gatva nei statytis Veee

Apakęs 750t, tai cia ble vos teleloto miliona laimejus uztektu… Šypsena

siaip nuo pradzios iki galo per akis 12menesiu,Mr>kiek mates pastatytu namu pardavimui,tai bbd…geriausiai turet koki teva pensinYka,kuris priziuretu statibiorus,kad bent medziagas nepyzdintu Cha cha

MrCyBoRg | 01-28 15:52 Atsakyti privačiai kaip bebutu gaila jau surpatau Juokiasi Juokiasi Gerai

viskas cia net labai ok,ziurint is gamintojo varpines,parduodi p0keta uz daug pinigu,gamintojui pelnas,o pirkejui kazkiek pasitikejimo savim ir pojutis bunant uz sportinio bolido vairo,kad ir butaforinis,bet vistiek:d…siuo atveju uzskaitau marketingistus Cha cha

pusbrolis dirbo uzsieni, tevas priziurejo statybas, gryzo ant gatavo Girtaso del juodu lubu, tai nzn, man kaiptik panoramke zasibys, sviesiau, erdviau, jaukiau atrodo Nekaltas

Nebutu loku tao marketingistai butu bedarbiai Juokiasi

o aš pirkau pastatytą… Po poros metų paieškų radome vieną normaliai pastatytą… Gerai

nu vuo,poros metu reikejo ieskot Gerai

karkasa pastatyt du-trys menesiai. irengimas dar pora. Aisku gerbuvis jau atskirai eina. Murinio nestatyciau nei uz ka Ne