turėjau garbės....

jo blec, ant d2 užmoviau d3 facelifto galines faras nx Juokiasisaiborgai, mano masina, jei tau taip idomu 1:1 neskaitant ratu:goo.gl/fbMYPwupload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/69/Audi_A8_D3_II. _Face lift_rear_20100725.jpg

priekio vitiek nerodo Cha cha

[banga.balsas.lt/lt/2club.club_file_view/985398.241-=(2249975770](http://banga.balsas.lt/lt/2club.club_file_view/985398.241-=(2249975770)

db rodo, s8 snukis chromuotas. pas kitas nebuna chromo, nekaip atrodo Blogaipvz upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a6/Audi_A8_L_3.0_TDI_q uattro_D3_II._Facelift_front_20100710.jpg

Man irgi cia iskarto pasirode D2, bet bijojau viesai nusivempt Cha cha

po dvieju metu kinietisko chromo nebelieka, nusilupa Juokiasi

VIN, ten turejau trumpam ja, uz 30 paemes buvau, bet buvo gale lempos paprastos ir priekis ne originalus. 4,0tdi Geraibet toje kur imetei fotke, navarotu buvo daug daugiau, nei dabartineje Blogaipvz afygieni navarotai kaip verstos odos lubos, keyless entry, ir uzvedimas nuo pirsto antspaudo. panele ir porankiai oda aptraukti, ventiliuojamos kedes. Apakęsnzn kiek draugu susipirko mersus S w221 visi facelifta pasidare Šypsena) o kas a8 sena turi d3 su senu snukiu irgi beveik visi susidejo kinietiska morda. kiti jau po 3-4 metus vazineja, visiskai jokiu nusilupimo pozymiu. kainuoja su pastatymu ir nudazymu ir seno buferio pridavimu apie 3k~ As asmeniskai jei ilgam pirkciau a8 d3 prefacelift, tikrai susimesciau ta kinietiska snuki, man jis visai px ypač ant juodos ar tamsios auto

rafi, verstos odos lubou nebuna Ne

rafi taas navarota skaip verstos odos lubos… cia kuom jis afigenas? Juokiasitas pats kaip bmw juodos lubos… niekaip nesurpantu… kaip ir M poketo su 1.6 motoru Cha cha vat ventiliuojamos sedynes Gerai berakte sitema Gerai Taip

mrcybog, juodos lubos man siaip sau. o del a8 verstu odos lubu ar kaip ten pavadinsi, tiesiog reik isest ir pabut masinoj ir suprasi, ka čia aiškinti. pas mane dabar paprastos lubos. skirtumas milziniskas. jaukumas visas, vaizdas, prabanga… tikiu kad kitiem ir kad panele uzsiuta su oda yra px… nu man tai didziulis skirtumas

Rafinuotas , ten ne oda versta, ten sintetinis alcantara audinys Labas

juodos lubos zjbs Gerai

youtube.com/watch?v=obAafSMPKvA Juokiasi Juokiasilevas briedzio testas Cha chaTOmas kuoj jos zjb? Cha cha

siom dienom uzsisakant masina, tai vibastorius man butu privalumu privalumas Nr.1 Cha cha

kaip visad is sudo varske bando isspaust mordas keiciant ir t.t.

Kybargs, papildomai už jas nemokėčiau užsakant auto, bet man tikrai jaukiau kažkaip Nekaltas Webasto naujoje auto - privaloma !!!

ne vaska ispaust, o masina tuninguoja, ale tobulina, daro grazesne. Ratus deda manau 80proc kad graziau atrodytu, o ne kad geriau ant duobių stovėtų Juokiasi

blia blia…tu qrwa,masina nenupista lengviau rast autogide,nei sklypa ant siauliu…pigus,brangus…visi turi kazkokiu debilisku kasiaku Piktas nuo 11valalndos skambinimai,klausinejimai,proto pistuku pasaku klausymaisi Valio Gerai

dr, va gyventų Kostas Šiauliuose jau namo pamatas išpiltas būtų Mirkt

dr surasai ko nori… susimoki kosmozui ir tegu pifasi negrai Cha chapo to ant lekstutes vairantus atnesh Šypsena