Turbo patikra


Turbo patikra

Gal kam tekę Turbo Servise tikrint sTraigės klibėjimą? Jų puslapyje tokio dalyko kainos nenurodytos. Įdomu kokia kaina, jei nuveži išimtą turbo, kad jie patikrintų visus klibėjimus etc

Tai visgi bus turbo+lpg? Nekaltas

Patikrinsi, gausi skaičių. Ir kas?.. Jei turba naudota, gali ašelė neklibėt, o pvz., tepalą leist. Loterija.

Tai gi skambink ir klausk Šypsena

Manjakas - Čiūju taip Šypsena O kodėl gi ne? Vienintelė bėda su Turbos statymu mano kibire bus vietos stygius, bet kaip nors Šypsenayo!žas - Turėsiu omenyje MirktWidZia - Skambint bus galima, kai turėsiu konkrečią turbą rankose, o dabar tiesiog įdomi dalivių patirtis šiame reikale.

siaip per daug nesukciau pautu su tikrinimu NekaltasNebent perki is visiskai neaisku ko ir negauni net “zodines” garantijos. Priesingu atveju px nx - dedi ir vaziuoji. Cia yozas pasisake GeraiKaip sake tas pats vienas is pagrindiniu veikeju Mantas - turba arba pucia, arba nepucia JuokiasiTurbo+LPG = paua foreva Girtas

i 4gen desi ar i kovini? Šypsena

Į 4Gen Šypsena Su koviniu reik išmokt tai ką turiu išnaudot, o vat kasdienai tooorko tai truputį norisi Šypsena

kiba laža telefono numeri surinkti ir toki pati klausima uzduot? nuo turbos tas labai nepriklausys. pasakys žirkles kainų ir ok. aš skuboj dariausi. per pažystamus. patikino rekomendatoriai, kad geriau nei turbo servisas. nzn kai 10 turbu man ir tie ir tie pakeis bus aisku.

50lt