turbo klausimas


turbo klausimas

siandien turboservise su meistriuku prasivaziavau, anas pamatavo, kad pas mane turba pucia ~0.4bar’o. tai klausimas kiek turi pusti lpt turba?

tai priklauso gal nuo turbinos ir masinos? Nekaltas

saab 9-5 2.0lpt 1998m. 110kw

O tai jie negalejo pagal kokius katalogus paziuret, manau panasiai ir pucia jei auksto slegio 0.6 bar pucia pas 9000

kad tam turboservise man nieko negalejo pasakyt. turba pucia, tepalas per ismetimo vamzdi eina, melynas dumas begius jungiant yra, bet reikia ardyt ir ziuret

tai jei neišardys tai nebus jiems kaip už sudėjimą paimt $.

va tum ir saab`as Sudužusi širdis Cha cha

noriu i seima Piktas

varyk i kita servisa Taip

“Žemo slėgio turbinos” tiek ir pučia Taip

Tai kitaip ir nepaziuresi neisardes turbos kas suejo jai. Tikriausiai ten tie slanikeliai bus sueja ir meta tepala i karsta dali is tepimo turbos.

High_Five, aha, parodyk turbinini benza, kurio turbina atlaikytu 200k km. ar cia tik saabai turbinas turi ir tik pas saabus turbinos genda? gal dar nusisnekesi?

Poršas, dekui GeraiLUxAZ, vat as taip irgi manau, nes nuemus slanga nuo interkulerio, tai joje tepalo yra tiek kiek ir turi buti

neparodysiu, nenuvažiavau su viena mašina 200gabalų Cha cha beto iš kur žinai, kad cielkinė turba pas tave ,o ir šiaip gi tu čia saabu guru, visiem patari, tai kaip čia sugedo? Cha cha

zodz izvada, perki masina su atmosferiniu benzinu ir vazineji;D

benzu turbos tik 200kkm laiko? Mano audes rida 160kkm(neaisku ar tikra), tai jau tuoj kaput, gal parduot jau reikia? Nekaltas

o ka, pas trulika masinoj turetu medziagos nesideveti, nesenti ir nevargti?? Šypsena

sekant ab fotogalerija- ne Špyga

MinDosaS, is kur zinai, kad tavo turba nerestauruota?