Tuoj gazuos

vabale, gali nuoroda kur nusipirkt isorinės tamsinimo/veidrodinės plevelės? priklalbinsiu gal koki meistrelį mašinų kur tamsinta, gal namie užtamsins. iš esmės gi panašus procesas turėtų būti, o pačiam nesinori, nesu tamsinęs tai pripjausi pirmą karta 100proc.

vabalaz, gali pasidalint kur galima pirkt tą iš išorės klijuojamą?

Dejau roletus. No prob

Šiaip didžiausias visokių plėvelių pasirinkimas tai turbūt Ašoj, www.plėvelės.lt. Bet bandyk dar į tamsitą kreiptis klaipėdoj, gal jie turės. Kur iš vidaus lipinasi tai tikrai turi, bet gal ir tų iš išorės turės

Roletai ir užuolaidos karščio neatspindi. Plionkė šiuo atveju geriau, tik tiek, kad pritamsina langus. Bet po savaitės įpranti Cha cha pas mane namie 20proc pralaidumas plionkės.

Užuolaidos gal ne, roletais aš patenkintas. Aišku,neturiu daug patirties su tamsinimu, bet roletus paliubomu dėjau vakarui, užsidarant nuo aplinkos Šypsena

sikseris>Roletai deja nesprendžia pilnai. Po jų vis tiek kambaryje +27 ar pan Cha chaYra ten kažkokie black blabla, tai gal tie geriau. Sprendžia tik tai, kad saulė nespigina Cha chaq> Taip

Roletų ar užuolaidų pliusas, kad jei debesuota diena, tai gali atitraukti ir daugiau natūralios šviesos gauti į vidų. Kita vertus, jei namuose rekuperacija, tai ok, bet jei vėdini natūraliai - tai tas užuolaidas skersvėjis išputinėja į lauką, nepatogu. Plėvelė iš išorės ant langų padeda, bet jei karštas oras - vistiek kondiškės reikia.

Tavo langų išmatavimai tamsinimui nekokie. Plėvelės plotis 152cm, tai tektų sujungimus daryt

Kostia,plionke is esmes gaJdis . Vasara ok,bet kitu metu laiku tamsokoka bus namie,plius kaip ir sake sujungimai tures darytis.

Pleveles.lt yra plėvelių duomenys, kiek ko sulaiko, atspindi ir t.t.

Buvusiuose namuose beveik visi ilgi ir dideli langai buvo ir saulė kepindavo beveik visada. Kai ne vasara, tai smagu daug šviesos, bet šiltuoju sezonu neužsitraukus aklinai neidavo pasislėpt ir prikaitindavo nenormaliai Blogai Aš už užuolaidas, bet kaip katinas namie užuolaidas kaip laipiojimo tinklą naudoja, tai persikrausčius teko atsisakyt bet kokių užuolaidų Cha cha