Tuoj gazuos


Tuoj gazuos

keramikos plionkė ant labavuhos, tad atsiprašau už foto kokybę Drovus

neatleidžiame Ne

aik pakaziolink Cha cha

Cha cha

kokius langus dejai?

Tint.lt man dare - greitai, efektyviai, kainos irgi ok. Bet nuo saulės plėvelės nedėjau.

Kostia, nuvaziuoji kas niaukia langus mašinom, masinos niaukimas 60-80e. Ir kalbiesi uz kiek padarytu. Siaip namu langa uzniaukt isvis juoks. Issikviesk vabalaza ,per pusdieni padarys. Darbe esu dares tris langus. Realiai uztrukau 1.5val ,tik kokias 2val laukiau kol isdzius,feno neturejau. 12metu vis dar ledas.

Ps.kazkada ziurejau ,beginis metras specialiai namu langams plionke 10eur jau ten mandresne uz begini metra. Plotis buvo kazkas 1.5m .

Dr>Nuo saules darei? Nes ten kiek kitokia plevele ir klijuojasi is isores

Namų plionkės būna vidinės ir išorinės. Išorinės daugiau karščio sulaiko. Vidinės mažiau. Vidinių kaina už bėginį metrą (152x100cm) iki 10e. Jei bronzinė, brangesnė. Nu ir dar nuo klijų tipo priklauso. Vadinamais sausais klijais klijuot išvis vienas juokas. Vitrinas vienas gali lipint nesunkiai. Su tais paprastais klijais jau čiut sudėtingiau vienam. Feno nenaudoju namų langus lipindamas. P.S. Namų langų šiaip nelipinu, nekvieskit Cha cha vienam kitam užlipinu žiema, kai mašinų nebūna tamsint Cha chaBandyk tint.lt klaust, kiek žiūriu, tai bent mašinom pas juos kainos labai protingos. Pas mus kaime yra kas brangiau prašo už juos. Arba fb pasiklausinėk, paprastas žmogelis, ne įmonė, protingesnę kainą paskaičiuos

Visi langai nuo UV turi padengima ,plevele klijavau is vidaus.

vabalaz- bet jei taip i sauja normaliai litu idetu tai gal issikviestum, ne ? Cha cha

dr bet neklijavai po tuo stiklo remu? Kitaip nuiminejant per pusdieni gal nelabai…

Man teko nuo durų nulupinėti. Vo ten reikalų ŽliumbiaKol nenusipirkau normalaus peiliuko, tai buvo visiškai vargo vakarienė Cha cha

gera tema sixeris uzvede, pas mane langai pietine puse ir dideli, tai prikaista troba nenormaliai. Kiek skambinausi tamsintojam, kurie tamsina auto langus, tai sake - nebegerk su tom auto plevelem. Tipo namuose yra dviplexas, ar triplexas(keli stiklo paketai lango reme), tai jei i saule langai, tipo dabar fizikos zodziais neatkartosiu, bet tipo vienas langas pleciasi, nuo karscio, kitas stsovi vietoj, ar pan, ar ir tiesiog truksta langai, sudus nx sake po pusmecio. (arba bent jau yra tokia tikimybe, del ko reikes keisti langus - kas bus kosmosas), tai dabar ir svarstau kaip cia daryt, gal roletus specialius nuleidziamus daryt ar ka - bbz. nes vasara prikepina ir uzuolaidos ne visada pamačyja.

Taip, tokią plėvelę tik iš išorės klijuoti reikia. Aš kol kas vietoj tamsinimo (nenoriu saulės šviesos prarasti) įsidėjau kondiškę Cha cha

Aš dėjaus roletus ir kondiške. Tamsintojai, kur kitus langus tamsino, sakė, kad vis tiek skambinsi, kad dar atvažiuotume Cha cha

Nuiminejau paketus,ant zemes . Su ledo grandikliu iskelt paketa 5min

Mašininių plionkių namuos negalima lipint, nes jos daug karščio sugeria, skyla stiklai. Todėl architektūrinės ir būna veidrodinės. Kaip ir sakiau, vienos iš vidaus lipinasi, kitos iš lauko. Iš vidaus kur klijuojasi sulaiko ultravioletinius ir karštį biški. Bet gaunasi, kad pats stiklas įšyla ir vistiek šilumos būna namie. Bet per langą neįkaitina nei grindų, nei kitų daiktų. Jaučiasi efektas tikrai. Pas mane dabar kolkas tokia plionkė. O tos kur išorėj, tai tada atspindi karštį ir tada nei stiklas įkaista, nei objektų viduj neįkaitina. Stiklo nereik išiminėt iš rėmo. Šoninius ir apatinį štapikus išlupt užtenka, o po viršutiniu pakišt. Sau namie penkis stiklus kai tamsinau, apie valandą trukau.