tuneliukai


tuneliukai

cia ziedai?

juk parashyta tuneliai, nu chia auskarai;]

man atvirai nepatinka kai ausies skyle uz pacia ausi didesne…nupurto net…bet kekvienam savo Nekaltas

nu shitie gal truputy didoki,taciau jie patys labai grazus;> nu man bent jau Drovus

oij… Man nepatink tie tuneliai… Kvankt?

nicht. jei jau tuneliai tai tik ne tokie…

tuneliai ir man nlb, nebent miniatiuriniai Šypsenaseip toks ziedas visai grazus butu Taip

kažkoks fyfiškas tunelis Baisus

Kas per daug, tas nesveika (aš čia aplamai apie ištampytas skyles) Baisus

ta pati norejau sakyt ka ir SvajaSokolade pasake Cha cha

na, man tai šlykštu tuneliai Veee

Nemėgstu tokių “tunelių”. Ne

Pamačiau foto ir pagalvojau, kad tu įdėjai Valio. Super man tokie Flirtas bling bling ;>. Ir visai neatrodo tos skylės per didelės Ne labai gražu ir estetiška;> O apie “fyfizmą” tai fyfos yra ne išvaizda, o gyvenimo būdas Nekaltas

čiūūžųų_čiūūūžt jee Geraiva chia taj tiesa;] nei pridet nei atimt!;D Taip

SvajaŠokolade visų pirma fyfos tunelių apskritai nesidaro. o ir šiaip fyfiškumas nėra vien blizgučiuose, o tame kaip tai pateiki(kaip atrodai ir ypač kaip elgiesi) tai prieš darydama tokius teiginius siūlau susimastyti. sėkmės

Gerai

o ash turiu klausimeli…gal ir keistai nuskambes …bet man idomu o po tuneliu neshiojimo juos ishsiimti galima ir ar skyles sumazeja ar taip ir lieka visa likusi gyvenima juos neshioti? Klasta

Kukli tunelius galima ishsiimti ir jei skylutes nera lb dideles pvz iki 10mm manau susitraukia dar per kury laika(gal net per pora dienu) aishku jei tunelis 20mm arba ji neshioji jau lb seniai tj jau sunkiau.ir gali likti gumbas po dar priklauso nuo to kaip buvo darytas tunelis, ar tempimo butu(po truputy plechiant skyle), ar pjovimo bmezine.com/pierce/01-ear/A70329/high/bmepb489952.jpg< /A> (ishpjaunant nereikalinga oda ir idedant tunely) shiuo budu jau nebeuzsitrauks. aishku jei ka galima visada pasidaryti operacija ir ausy lengvai rekonstruojabmezine.com/pierce/01-ear/A70221/high/bmepb461096.jpg< /A>

Lain* achiu uz paishkinima…dabar zinosiu Idėja