trys barskuciai


trys barskuciai

ei kiek pas jus amerikei kainuoja toks namas? toks jausmas kad pardaves tuos barskucius ir nama LT nenusipirksi net nieko panasaus Juokiasi

butent sitam kaime kur dabar stovi sitie barskuciai namo (naujo) verte apie 120k $ Šypsena arciau miesto 4x daugiau…

na uz nama 300k LT yra labai nedaug Cha cha beat kad ten amerikej kiek maciau namai tai ciut ne popieriniai Cha cha

ups… reikia aprasyti foto, nes pyksta cia kaip kas… kagi, is kaires: VW golf cabrio, vw golf TDI (red), ir priekis celicos gt-s. p.s. paskutinioji parsiduoda Šypsena

o kam idejai? Cha cha

Nes muriniu statyti ir neapsimoka. Ypac pietu valstyjose.

500 000 x 2.5 nu va jau panasiau i lt kainas Cha cha

aiku kad karkasiniai valdo Gerai

blyn… pradziai perskaiciau karakasiniai Cha cha galvoju anas cia prie ko? Šypsena

anas is amierikas muset ir Nekaltas Cha cha

Aš tyyy nepykstu Drovus tiesiog jei taip nutarta, tai to ir laikomes Mirkt

o kur tai nutarta? Juokiasi

aha kur Nekaltas ???as pries balsavau lyg ir ???

  1. Negalima rašyti betikslių ir gausių žinučių. Vadinamasis “flood’as” jų autoriui užtrauks atsakomybę. Ši nuostata galioja ir talpinant nuotraukas, kurios be pakankamai rimto konteksto talpinamos į foto skyrelį… Senbuviai gi esat, negi jums taisykles cituoti reikia? Drovus Nežinau

Ar jus durni? Kodel negeriat?

Nauja visuomenes nuostata “durnas jei negeri” Cha cha Seip gert man progu nereikia ir juolab jokiu svenciu laukti Cha cha

Gerai, tik nereikia nesamoniu rasineti…Kaip tai nereikia progu? Aisku nereikia ju laukti, jos pacios ateina Šypsena O joms atejus, kaip viena karta metuose, reikia pasinaudoti…Greit mars prie butelio ! Šypsena

Man progu nereikia Ne negyvenu pagal visuomenini nustatyta grafikeli: darbo dienos, darbo valandos, tikslus laikas keltis, pietaut ir t.t. Cha chaO vartojamas Taurė Butelis Alus kai yra asmeninis noras, laikas, kompanija ir t.t. Cha cha Tad dzin tos sventes Cha cha Juokiasi

Ech Jus, anarchistai…Nori zmogus gero - nepriima…