Tryda ar meteorizmas?(testas)

Tryda ar meteorizmas?(testas)

Žinot, ima užknist, kai visi vos pradėjus burgzti pilvui ima aiškinti, kad jiems tryda, nors iš tikrųjų net nepanašu Tai visdėlto kas - tryda ar meteorizmas? Atmosferinė trydos skalė (ATS). Pasirinkite atsakymą, kuris tiksliausiai apibūdina Jūsų praėjusios savaitės savijautą. 1 Ar valgėte šviežią maistą taip/NE 2 Aptriedėte daugelį savo apatinių ir batų TAIP/ne 3 Ar jaučiate, kad Jūsų pilvas tuščias TAIP/ne 4 Ar dažnai gadinate orą TAIP/ne 5 Ar su viltimi žiūrite į tualetą taip/NE 6 Ar Jus trikdo įkyrus burzgimas pilve , kurių negalite atsikratyti TAIP/ne 7 Ar dažnai esate tikras,kad neapsitriesite taip/NE 8 Ar bijote, kad nespėsite iki artimiausio tualeto TAIP/ne 9 Ar jaučiatės pilnai išsituštinęs taip/NE 10 Ar dažnai jaučiatės bejėgis sėdėdamas ant unitazoTAIP/ne 11 Ar dažnai nenurimstate, nenustygstate vietoje dėl žarnyno spazmų TAIP/ne 12 Jums labiau patinka būti tualete, nei kur nors eiti ir imtis naujų darbų TAIP/ne 13 Ar dažnai nerimaujate dėl savo peristaltikos TAIP/ne 14 Ar Jums atrodo, kad Jūsų anuso raumenys silpnesni nei kitų žmonių TAIP/ne 15 Ar Jums atrodo, kad gyventi dabar puiku taip/NE 16 Ar dažnai jaučiatės persivalgęs TAIP/ne 17 Ar šiuo metu Jūs jaučiatės kupinas dujų TAIP/ne 18 Ar labai kremtatės dėl triedimo TAIP/ne 19 Ar triedimas Jums atrodo labai nuobodus taip/NE 20 Ar sunku skalbti apatinius TAIP/ne 21 Ar jaučiatės kupinas fekalijų taip/NE 22 Ar jaučiatės, kad Jūsų padėtis beviltiška TAIP/ne 23 Ar manote, kad daugeliui žmonių tuštintis sekasi geriau nei Jums TAIP/ne 24 Ar dažnai nuliūstate dėl rusvų dėmių TAIP/ne 25 Ar lengvai išsiskiriate su žarnyno turiniu TAIP/ne 26 Ar Jums sunku susikaupti,kad pataikytumėte ė skylę TAIP/ne 27 Ar Jums malonu suspėti laiku į WC taip /NE 28 Ar vengiate tualetinio popieriaus TAIP/ne 29 Ar lengvai apsisprendžiate klizmai taip/NE 30 Ar Jūsų pilvas kaip visada pilvas taip/NE Išryškinti atsakymai rodo trydą. Iš viso sudėti didžiosiomis raidėmis parašytus atsakymus 0-9 - normali tryda, 10-19- lengva tryda, 20-30 - sunki tryda. Jei kol atsakėte į visus klausimus neapsitriedėte,bet kvėpuoti pasidarė sunkiau arba įvyko neaiškio kilmės sprogimas-jums tik meteorizmas.

…pasidalinkite testo rezultatais… Nekaltas

pagal nerašytą banguoliukų garbės kodeksą jaučiu pareigą atsakyti, bet remiantis tuo pačiu kodeksu negaliu atsakinėti į temą, tai parašysiu, kad naktį, jei jau tiksliai, ta 2:24 nubudau nuo stiprių skausmų pilvo srityje ir nukiūtinęs į ir taip apdergtą barako WC nuširdžiai trystelėjau. Valgiau bulves su spirgais. Ar aš mirsiu?

Psycho-kaip dažnai nutinka tokie incidentai,ir ar jie lydimi gausių dujų išskyrų,bei kelių atmosferų slėgiu vyksta procesas… Nekaltas

Ne nedažnai. Naktį aš miegu kietai. Jokių dujų nebuvo. Atvejis pavienis. Iš pradžių ėjo bulvių košės konsistencijos sekretas, po to jis patapo kaip šokoladinis pieno kokteilis… Pavargęs Ar aš mirsiu?

arciau reikalo, kolega. mes gi ne seime Cha cha

uz nusirduma gaunate paguodos priza

valgyt buvles su spirgiais - mirtina nuodeme (jeigu valgoma barakuose, tarp alnauju atudentu, kurie neturi $$ netgi butiniausiams dalykams ir higienos priemonems (kalba aina apie cigarietus ir alu))

bijau, kad taip. tikslios datos, deja, nurodyt negalime.

Chia labai rimta tema. blyn, juk arteja Kaledos - Kuchios…walgymo bus belenkiek ir belenkokio… Cha chawa tada tai reikes ne wiena Mezin Forte ishgerti… Cha cha

Psycho-artimiausiu metu letalinė baigtis dėl peristaltikos sutrikimų nenumatoma,tačiau griežtai rekomenduočiau pereiti prie vegetarinių patiekalų-geriausia-daigintų grūdų ir lešių… Nekaltas

Surinkau 31 Pavargęs

Pavargęs tai gal aš geriau mirsiu… Baisu

kodel nei zodziu nepaminimas ir apsimyzimo komponentas Nekaltas

maitinantis vegetariskai nederetu pamirsti ir sojos bei be galo skidulingo maisto - pupeliu (nu, faktiskai needes busi, bet jau bezdesi kaip amerikonas cheeseburgeriu prisisveites)

ce jau technines detales. tap sakant, galimas bet nebutinas komponentas.

Negi jau taip nera apie ka sneketi? Baisu Pavargęs

man pradeda patikti (Ni) temos Cha cha Cha cha Cha chakrc Cha cha Cha chablevyzgos ryskios Taipas 33 taskus surinkau beje Taipo ricina tikrai nuo galvos skausmo? Apakęs Drovus Liežuvis~

Taigi taigi - viduriuojama taipogi pagal savo iskrypimo laipsni. Tuo tarpu pvz. “Kitokiame pasaulyje” Angelas be perstojo krinta meteorai ir lyja zvaigzdziu lietus. Nežinau

mano viduriai ramus kaip bites Cha cha