trumpa istorija

trumpa istorija

atsikeliu 10val.Apakęs.ot velnias i sule veluoju. greit isgeriu Kava.tada nueinu ir Telefonas mamai.pasakau kad sergu ir esu Pavargęs. sakau neisiu i sulia siandien! mama:EKandaBaisuIgnoruoju. bet galiausiai Taip. tada paskambinu draugeliams pasiulau nuvaryt Taurė ir MoterisFlirtasMoteris pakabint. mano draugai LiežuvisLaimingasCha cha.12val. jie jau pas manes. vot sugalvojau pasidaryt TūsasTūsasTūsas. sukvieciau VyrasMoterisVyrasMoterisVyrasMoterisVyrasMoterisVyrasMoteris. visi tik TaurėAlusTaurėAlusTaurėAlus. vo pamaciau zjbs merga ŠirdisŠirdisŠirdis. atrodo jau ŠirdisMyliuŠirdis. ta sutiko… Apkabinimas ir pradejom sokt. tada jau noriu ja Bučkis. bet ji :E:E:ENeNeNeKanda:E:E. mane KiaulėKiaulėKiaulėIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuiswadino. ir neber Sudužusi širdisSudužusi širdisSudužusi širdis nei LūposLūposLūpos. jau aisq buvau Girtas. ir tik to tetruko mano mama jau 17val. namie ApakęsApakęsApakęs. as blt Kietas. motike KandaKandaKanda:E:E:E as blyn GirtasGirtasGirtas ApakęsApakęsApakęs. mano chebra JuokiasiJuokiasiJuokiasi. poto motike ant ju :E:E:EKandaKandaKanda. jie wisi pabego. motina liepe sutvarkyt viska. jau 18,30val. as PavargęsPavargęsPavargęs. nuvariau miegot. atsibudau 21,30val. AngelasAngelasAngelas tox ramus bet poto 30min. VeeeVeeeVeee i tulika. galiausiai 23val. nuwariau ir normaliai uzmigau. kita ryta atsikeliu 10val. BaisuBaisuBaisu po pagiriu. ziuriu kad i sulia veluoju. motikei Telefonas pasakiau kad sergu…

cia tikra istorija…ji jau nebesikartoja…
gal kas zino panasiu istoriju?

na o pats negali jau sugalvoti…Kietas

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Šypsena

galejai i dienorasti tokia istorija…

jo gerai cia kartojasi…Cha chaCha chaCha chaCha cha

Veee

vienasyk buvo mano draugo 18 gimtadienis tai buvo penktadieni,o sheshtadieni ash turejau vazhiuot i programeriu olimpiada Mirkt spekit ar nuvazhiavau Šypsena

Cha chaCha chaCha cha

istorija nebloga, tik paveiksliukų galėtų būti ir mažiau, nes trukdo skaityti Cha cha