Troy erotinius pasakojimus ir kt. galima uzsakyti cia

Troy erotinius pasakojimus ir kt. galima uzsakyti cia

tai ka Elva Šypsena saudaisi jau tiek ,kad venu operaciju prireike ApakęsApakęsApakęs

man neman reikia.
NeatsimenuKas rašė:

Liūdnatroi ,ainam kartu pas venerologa ,jei gali Cha cha Nedrystu tau tai pasakyt privaciai ,bet manau reikalas pabrendo Aš nekaltas

Jei diskucija privati tai ir as dalyvauju. Gerai Pasnekovas as idomus. Gerai
Ai, tingiu rasyt daug. Ir negrazu save girti, dar ispuiksiu.

o ko ne Cha chaApakęs prasom ant diskusijos Gerai

Obana. Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Ech, Badai…

to 010203

Gal gali enoją prakonsultuoti?

troy Šypsena Tu irgi nesikeisk! Bučkis Viskas ŠypsenaGerai

man , moderatoriuok pavadinima. Rasyk - padejau dideli…

nu parasiau Kietas troi nekalba su manim Liūdna

Man, Lietus mums jau uždėjo klaustukus ar kabliukus ir daugtaškius. Oi jaučiu blogai baigsisApakęs. jau nemiegu naktimis, o tu?

Nu jau tikrai,visi tik ir suka tą temą.Vieni varo antimoderatines žinutes,kiti išskirtinai tobulas.Dalyviai pasidalino į frontus ir smagiai,aršiai,taktiškai ir netaktiškai pešasi tarpusavyje,virtualiai spjaudo vieni kitiems į akis.Po ilgesnio nebangavimo jau ir nesuprasi kurie geriečiai ,kurie blogiukai.Tikras darželis 30+/ pasidaro liūdna ir nyku,nėr apie ką linksmai papliurpti,visi įsižeidę, įžeisti, nusiminę, nusivylę ir kitaip linksmai nekonvertuojami.LAikas pakelti baltas vėliavas ir paspausti vieni kitiems rankas.Kavail šitaip drąskytis, pašposijom ir gana.Kaip jums atrodo?Aš nekaltas

Ei ei,kas per nuotaikos? Viskas Gerai.Nereikia baltu veliavu,visi geriečiaiMirkt.

man-as atsiradoBučkisGėlės

pakaitino ir saule ir menulisCha chaSutinku kad pasaullis grazus ir margas,bet pabraidzius bangoje atrodo, kad buciau i kaka ilipusi.
pakalesMirkt Laisvai konvertuojamas -tai kaip valiutinis Cha cha komunikabilus, labilus,nestabilus,gilus ,alus, us,$ universalus visakam tinkamas.Cha cha

nu blemba ziuriu i visas fot ir atrodau kaip vaikas Cha cha net neidomu Žliumbia nu nieko kai visi bus seniai as atrodysiu jaunai Cha cha

o jo…

Anica: tai buvo ne sokiai- tai buvo salto Juokiasi

Šypsena sokiai ant stalu visada gerai Gerai