Triušiai, ar verta auginti,patarimai,klausimai.

ech senatvė…Kvankt?
užsakiau pas pažistamus krikšto dukrai triušiukąKietas, atvežė iš Lenkijos
nu blia kai pamačiauApakęsVau!, mėn laiko, ant delno kaip obuoliukas tupiMyliu
prabuvo jis pas mus lygiai parą, su žmona negalėjom pasidalinti, kuriam ant rankų laikyt Juokiasi
na artėjo metas nešt dovanas, nuotaika vis prastėjoLiūdnasLiūdnasLiūdnas
nulėkiau į mūsų pardę (Elektrėnai)- nėraUžsispyręs
varau į Kaišiadoris, per dvi pardes- nėraUžsispyręs
varau į Kauną, į “Savas”- YRALaimingasKietas
Nu blyn, naujas narvas, visi pribumbasai, laikas spaudžia jau Cha cha
…va taip mūsų Pukis ir liko pas mumis, senelius JuokiasiGerai
Tas “naujas” (jam 2,5 mėn) visus reikalus atlieka narve, nu mano bajavykas (1,5 mėn) šika kur papuola, kai pradeda lakstyt, tai byra į visus šonusJuokiasiJuokiasiJuokiasi
šlapinasi narve, arba ant mūsų miegamojo lovos Kvankt?Cha cha
kaip pradėt jį pratint tuštintis narve, gal kas žino kokį rimtą būdą???
o gal dar per anksti???

As savo triusyte pasiemiau, kai jai buvo 2men, bet jau iskart dare viska narvelyje, tolete Laimingas Bet siaip manau turi truputi daugiau laiko praeiti, gal susipras Nekaltas Nors is tikro zinau triusiuku, kurie taip ir neismoksta i tulika savo reikalus daryt Cha cha

www.pukuotuku.info

na mano Bicelis reikalus nelabai tvarkingai daro. ir tualete, ir ant lovos. bet ji vos ne suniuku vadinam. kai nepaleidziam is narvo tai urzgia ir puola kasti kaip suniukas Šypsena jau kelis kartus gerai ikando…

Mieli gyvuneliai Šypsena bet tie nenaminiai tai bailus yra Mirkt Tad geriau veislini koki Šypsena

Mano triušikas yrgi fainas buvo labai liksmas dugdavo ir t.t jei buvo 4 menesiukaiŠypsena Labai fainaŠypsena bet va po 12 dienu mirė (pirkau Kikoje: ir nežinau nuo ko mirėLiūdnasLiūdnas

čiau jau dėsnis…
užjaučiu.
tai tu ją tik dvylika dienų turėjai?

Hospitalische taip tik 12 dienu praturėjauLiūdnas

vaje uzuojauta…tai dar karta patvirtina kad Kikose pardavinejami sergantys gvuniukai…gaila…

na siandien as is kikos pirkau savo triusiukui narveli. ir taip 2 menesius beveik laisvej pragyveno. tikiuosi nuo dezes nieko nenutiks…

tai kur laikei triusiuka visa ta laika? priprates buti laisveje nenores ilgai tupeti narvelyje per diena Šypsena

maniškiui 1,5-2 mėnNekaltas
nuo kada reikia pradėt karpyt nagus???
bandau pažiūrėt, kokio jie ten ilgio…neįmanoma, baisiai šustras JuokiasiKvankt?

A Tu surišk aną…MirktJuokiasiCha cha

p.s. pasiimk savo šustriaką "ant stintųMirktNiam niamCha cha

per mažas dar anas žvejot Cha cha
bet nagučiai tai aršiau adatų Kanda

Turiu toki kausyma :d Kaip atskirti mergaite nup berniuko?? Kaip man sužinoti triušiuko lyti?

paciai ne taip lengva suzinot. nuvezk pas veterinara, pasakys. jei triusiukui jau bent keli menesiai.

pasiskaityk ankstesnius mano postus jau buvau sakius ir dar nuoroda daviau…

Noriu paklausti dydelio kausymoŠypsenaAš turiu triušiukaŠypsena dar lities nežinauLiūdnas Aš jem noriu nupirkti draugaŠypsena Jei nupirkčiau nulepausi ar jie nesipyktu?? ką man patarete?

Turiu toki klausimaŠypsena Ar tai normaru? Mano triušiukas kartai miega susisukes į kamuoliuka, o kartais istempe kojytes ir miega taip keistai: nu ant šono ar nieko čia tokio?

Camelia, viskas čia labai normalu Cha cha