Triušiai, ar verta auginti,patarimai,klausimai.

imanoma tik reikia spustelti tam tikroje vietoje…
http://www.debmark.com/rabbits/sexing.htm va cia jei angliskai skaitot…jei ne tai nors paveiksliuku galit paziuret…

Nu daviau morgu ir grudu daugiau nieko net nežinau nui ko viduruojaLiūdnas o kiti sako jei viduruoja tai blogai ane?

aisku kad blogai…jei tu viduriuoji tai ar tau gerai? gali but nuo morku…neduok perdauk…

Tai duosiu Ažuolo zeveles ir duosiu ramuneliu arbateles gerai darau?

sakau isimk viska…palik tik siena ir vandeni…tegu prasivalo jam skrandukas…ir neduok perdaug nieko apart sieno, specialaus maisto ir vandens…

radau katik kikoj triusiu tualetus… tipo jis butinai irengt reikia del higienos… tik niekaip nesuprantu kaip triusi ismokyt juo naudotis… nesamone kazkokia Laimingas
ar kas nors turit juos? Laimingas

http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=666803

seip mazai kas juos naudoja…bet ipranta triusis i ji daryt…kadangi ir seip yra ganetinai svarus gyvunas darantis i viena vieta…paskui pastatai toj virtoj tuoleta ir jis daro i ji…

mano tai nedaro i viena vieta… visur prikakina… Šypsena

tai gal jaunutis dar…aisku kai kurie tai nepripranta…

Mano tušiukas čiaudo labaiŠypsena ir bega slugyte

cia ner del ko sypsotis…gali but per smulkus kraikas del to jis ciaudo…geriausei granuliuotas…

o gal galima pripratint? jam dar tik 2 menesei, beveik 3…

ir dar jis miegodamas pypsi kazkaip (nzn kaip apibudint ta garsa), bet taip tylei ir mielai…ce gal taip ir turi but Šypsena bet dar kai neseniai turiu tai del visko baisu kad nenumirtuNekaltas

na musiskiui tai 6 menesiai, bet dar nera linkes daryti i viena vieta…o su tos lyties atskyrimu ta truputi ne iki galo issiaiskinau, kuom skiriasi ten moteriskas organas, nuo vyrisko? anglu kalboj nepavyko visko issiversti…

i paveikslelius paziurek…kaip cia dabar graziai pasakius…jaunam tai nelabai matosi…o viresniam tai skiriasi paspaudus berniukas turi varpute…

Ką man darytiApakęs mano tušys valgo labai daug kodel?? ie geria daug?? ar blogai taip?

kaip sakant auganciam organizmui daug reikia…nieko cia tokio baisaus…

Sveiki Juokiasi
norejau paklaust gal kas turit, ar zinot kur isigyt maza triusiuka kaune?
Visokiose kikose ieskot nesinori del daugybes neigiamu atsiliepimu apie ten isigytus gyvunelius Nekaltas

galima is zmoniu pagal skelbimus paieskot arba yra aleksote gyvunu turgus. gal ten ka rastum nors neteko man ten pabuvot… pati seip nusipirkaui is kikos triusiuka. tebegyvena… Šypsena

Ar nieko blogo kad kiškis suvalge ir prasijo pjuvenas?? ar nepakensk srandžiu???

Auga ir pas mus toks burbulis Šypsena…apie, 5 metukai . (beje pirktas Kikoj)

Dukrai dovanojom. Pradzioj gal kokius 3metus rupinosi juo…o paskui man tenko, nes paauglyste, mokslai ir t.t…nebera laiko. Nors visais gyvunais as rupinuosi, net kaimynu Apkabinimas ,

Dziaugsmo kaip ir mazai teikia triusiukai, tik tada kai duodasi su musu princese Katė, gainioja vienas kita, ritas, smagu ziuretiCha cha
Beje musu triusiukas su charakteriu Nekaltas…gina savo teritorija, edesi…burzgia ,soka jai kas nepatinka. Vienu zodziu… Juokiasi