31


31

Vienas mėgstamiausių žaidėjų Gerai

turbut daug kas mate youtube.com/watch?v=9dg01iWlRCY Gerai Gerai Girtas

Gerai

killer miller

Per kūną šiurpuliukai pereina tokius vaizdus žiūrint Girtas

nzn tais laikais dar ir nba buvo idomi :> kai milleris stocktonas lose, dabar visokiu pasikelusiu negriuku kur tik pinigu prisidaryt ir savanaudiskai lost rupi privise, ***** nelyga patapo :<

Reggie Gerai mėgstamiausias visų laikų NBA žaidėjas man, lenkia ir Jordaną ir Pippeną ir kitus to meto geriausius Girtas

vedaras, klausyk, ukininke, po kiekviena nba foto neatsibodo rasliavot savo tas pacias nesamones? … pasakei karta ir uzteks, manau visi suprato, o tai pisi pisi prota ir pisi Špygao reggis vienas is mano megstamiausiu, net savoj aikstelej turiu metimo pozicija, kuria pavadinau “millerio vieta” Kietas

Va sitas tai buvo kasioras is dvieju didziuju raidziu RM

turbut grauzia nagus db,kad nejo i celtics, bet jis liko istikimas pacers Mirkt

Paulius Milleris Girtas

ai man tai nepatiko jis Šypsena Jordan FTW

esu girdėjas kad jis gėjas Nekaltas

checki, o kad tau kobe ir lakers patinka mes irgi jau seniai supratom Šypsena

ir idomu kaipgi … Vau!

net savoj aikstelej turiu metimo pozicija Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasitrioxlutis ir savo aikste jau turi Cha cha

jeigu ant savo namo, kuris yra kzkur misku gludumoj, pasikabintum kibira be dugno ir pavadintum ji lanku, manau irgi turetum savo aikstele… bet kadangi jei ne grybai ir ne uogos, ezzy butu nuogas, tai ir net to kibiro negali sukrapstyt su prakiurusiu dugnu Drovus

checki filosifija Cha chaDDDDDDD krc grisk i mokykla Cha cha

a tai tu jau pasikabinai ta kibira, ar kaip cia?