?


?

bandet kas ka panasaus…yra koks efektas is tikro Nekaltas?

stebuklu nepadarys jis Ne

padaris Taip,jei pilt vietoj benzo Gerai

ko tik as nepyliau i mondeo… Nekaltas

tokius stebuklus turi reklamuoti smarkiai,vos ne variklio ardymas ir t.t siaip visi sudeliai gali uzkisti isvis purkstukus ir visa kita.

Gedis(Ge2kaZz) o efektas Nekaltas?

pas mane buna prikolo kad is niekur nieko opa ir uzgesta ir veliau visa laika taip gesta…uzgesini pastovi kokias 5 min ir vel kaip nauja Cha cha gal sito uzsitavarint? Cha cha

Aš kažkokį esu bandęs, kai kažkada išvažinėjau benziną kol mašina užgeso Drovus, tai matyt šiukšlių prilupo ir kartais prastokai dirbdavo ant laisvų, važinėjau pora bakų gal su panašiu priedu (wynn’s taip pat, tik ne toks pavadinimas man atrodo, nepamenu), rezultatą tikrai jutau - susinormalizavo viskas (neaišku, gal būtų ir be to priedo buvę viskas ok…) Nekaltas

bandes ir ash panashaus visokio meshlo,i pora auto,nieko ash nepajauciau teigiamo Špygana meluoju,pajauciau,kad pinigus kaip i Ignoruoju imerkiau Juokiasi

empy-> jokio efekto nepajutau… tipo pravalo purkstukus, bet maniskiai kazkaip uzsikimso Nekaltas marketingo triukas cia tokie skysciai ir tiek…

tuose buteliukuose,gi benzas 98 Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip

98 as ir taip pilu Cha cha

nu ištikro ne milijoną kainuoja, negerk alaus vieną dieną, nusipirk ir pabandysi (ar geriau alaus? Cha cha)

i dyzeli 98 inpilsim

Bet tu ir šnekorius, nu *velniop*_{eMPy} Dievas Klube: narys Parašė žinučių: 59558_Nuo kelių metų tu toj bangoj lankaisi? Vau!

flooodina daug o ne daug lankosi Cha cha

Tai kad vyras lyk ir subrendęs atrodo, nedarys gi tokių nesamonių, kaip floodas… Nekaltas

nuo 2003-04-06 09:58:55

nu vsio baiges mano karjera Šypsenauzvarte fotkem