:(


:frowning:

Ai vaziavau is baro po rungtyniu ir sove i galva toks piesinys… Šypsena Nežinau

dajibat… Žliumbia

Piktas

gaidziai Liūdnas

as tay ji interpretuociiau kaip “gaidziai visi,tik ne lietuviai”…;D

durnas piesinys. mane gruzina toks kvailas lietuviu mastymas kaip: Jei laimim tai as lietuvis, visi mes broliai ir LT jega, jei prakisam tai krepsininkai gaidziai, Lt *****ss ir mes nieko nesugebam. siaubas. mazvaikiskas mastymas. Kvaila banda. aisku daug lengviau padet ant 12 krepsininku nei ant 3 milijonu… bet susimildami…;/ Kur patriotizmas? LT - geriausi. Laimingas Taip Piktas

Mes turejom nugalet, bet pasitaike ne ta diena… ka padarysi… bus dar tu auksu… svarbu gerai suzaidem. ;]]] MYLIU LIETUVA!!!

O mane tai gruzina toks mastymas kad jei laimėjom tai mes geriausi o jei prakišom tai jie gaidžiai ir mums tik “pritrūko sėkmės” bet mes vistiek “geriausi”. Geriausi buvo tie kas nugalėjo, ir turėkime pakankamai savigarbos tai pripažinti Taip

Geraias sian visiem pazystamiem panasius zodziu skaiciau, tai issijuoke is manes ir mane paty gaidziu isvadino.

na baikit, nereikia čia tokiam stiliuj - vienas varo ant kito, nes kitas varo ant kito, nes kitas varo ant kito ir t. t. Nežinau Lietuviai patriotai - gal ne visi, bet dauguma tai tikrai moka ir laimėt, ir pralaimėti Taip Drovus

Nu, as, jei nepastebejai, tai nevarau ant lietuviu… Vat mes kai po pusfinalio rungtyniu buvom susinervine, tai eidami per miesta kazkaip galvojom kas butu jei pamatytume itala… Ir staiga draugas susuko, kad pamate viena, ant “Chili kaimas” stogo (pas mus klp tai tokia gaidzio skulptura…)… Šypsena Tai va, nuo to ir kilo sito piesinio ideja… Nekaltas

pamirsau pridurti kad ant kitu varyt negalima. kaip ir ant savu. as niekada nesakiau kad Jav ar argentina gaidziai. Cia butu is vis Baisu…taip negalima… bet Jie buvo sekmingiausi, nemanai?.. Del geriausiu galima gincytis. As turiu savigarbos pripazinti kad pralaimejom … Buvo ne musu diena. As tikiu LT krepsininkais ir juos labai gerbiu, nes ne trys milijonai o ju 12 atstovauja LT. Ir mes geriausi Laimingas Taip Piktas

Vis dažniau pastebiu kad tokių tik mažuma;// bet nenoriu būti banda.;]] LT - myliu tave!!!

;]]] as pastebejau…tik durna ideja;]] sorry;]]] nu neesme. matau kad nevarai. viskas CIKI. tik neturejau kur kitur issilieti;]]]

… nu ir …

Gerai Cha cha