/

/

Patariama valyti vos tik atsiradus pirmam dantukui. Valyti reikia merliuku, is pradziu, net tuomet, kai vaikas mokosi valytis dantukus pats, dantu pastos dar nereikia

Pradėjom valyti vos atsiradus pirmajam dantukui. dantų pastą pirkom specialią, vaistinėje, tą, kurią galima nuryti vaikui. Klausinėjom vaistininkės. Dabar jai perkam vaikišką dantų pastą, kurią galima vartoti vaikam iki 7 metų. Šepetukai taipogi, specialūs, vaikiški…

Bet kokiu atveju vaikui tai turi būti kaip žaidimas. Iš pradžių pati jai išvalyk, po to leisk jai žaisti, taip lengviau išmokinsi valyti. Aš, valydamas dukrai dantis, jaio pasakoju kur reikia daugiau valyti, kiek ten prurvo yra ir t.t…

aš dantų vaikystėj niekad nesivaliau PavargęsBaisu

Juokiasi radai kuom girtis, todėl dabar geri vien tik sultinį ir diedo jokio neturi Cha cha

o gal buvai maza i nepameni?? as pvz irgi daug ko neatsimenu, bet tai nereiskia, kad kazko nedariau.

jo… pvz as nepamenu, kad mane prause vaikystej… bet tikiuosi, kad prauseCha chaGėlė

Apie dantukus galite cia pasiskaityti (mano sukurta tema) Laimingas http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/317325.22
2-=(1226197705

valau nuo pirmojo dantuko, tai yra nuo mazdaug 6 menesiu. valau su specialiu leliukisku sepeteliu ir pasta Cha cha