_____

jo ir as noreciau skaityti knygas…bet tai kad man labiau patinka fizika…Šypsena

TU DURNUMO ISIKUNIJIMAS…Mirkt Mirkt Mirkt Mirkt Mirkt

tu tikrai nesi kvaila…Tūsas

idomu kodel taip manai?

jiuo, fizika valdo, ypac kai mokytojai geriGirtasTaipJuokiasiFlirtas
o jei patinka ruošti namų darbus - tai aš tave tik gerbiu

ash manau kad tu tikrai nekvaila,manau tai visai shaunu! Laimingas

Palauk, kai busi 10 tai ne tik kad nekesi, bet ir begt pradesi is fizikosTaip Nes fizika gaidys(taip pat kaip chemija, lietuviu, matieka, anglu, biologe ir t.t)

na jei tau patinka tai ir puikuCha chakas cai visame tame blogo tai as nezinau, juk saunu kad atsiranda tokiu zmoniu kurie nori mokintis ir ruosti pamokasCha cha TAIP IR TOLIAU!!!Cha cha

Valio!!!dawgiaw tookiu kaip tuTaipgal tada nebus durnu dauguma Lietuvoj?..Labas

wisokiu buna-wisokiu reikia Nekaltas jei tawo pomegis toks-nieko nepakeisi Mirkt mokykis ir toliau…bet man fyzyka baisiausia pamoka Piktas

As irgi…Cha cha

Nu retenybe ir tiek…

Geras dar tokiu zhmoniu boona nu tikra shaunuoleLaimingas,taip ir toliau,o moksliuke tikrai nepavadinciau,siaip ir man kartais bet labai labai retai uzplaukia debeseliai kada patinka ruost n.d.boociau nieko pries jei tokiu uzplauktu dazniauJuokiasiJuokiasiJuokiasi

vaikeli gal tu sergi?

Kazkaip nemanau kad taip bus, nes as padedu systrai (didesniai moksliukei uz mane, nors ne fizikos srityje) ruosti fizika… ji nieko nesupranta, o man uztenka tik perskaityti teorija…Šypsena

MAn irgi patinka dar nirvana, ir gitara grotiŠypsenatik kad normaliai mokeciau…Laimingas

Tikra darboholike…

Busima fizikos mokytoja TaipTaip

hmmmm? o is kokios tu mokyklos ir kelintoke esi???ŠypsenaŠypsenaŠypsena na zinai sakau gal padetum n.d. man ruosti???ŠypsenaŠypsenaKietas