_____

man fizika irgi patiko … Šypsena dabar jau deja nebesimokinu, bet 2 temu i prieki tai tikrai nesimokydavau Laimingas niu siaip cia tavo reikalas Labas nemanau, kad palaikyciau tave moxliuke … nu aisku cia dar nuo daug ko priklauso Šypsena

Kad man taip… Mirkt Tu GeraiTaip Taip ir toliau… Šypsena

debile tiesiog Cha chaCha cha: nors siaip tai man giliai px

Man tai wienodai rodo…Nekaltas

Na tau patinka fizika, o man rusu kalba na ir kas laikau tave paprasciausiu zmogumi kuris susidomejo viena tiksliojo mokslo srytimi - Fizika…Taip

O man, kai dar buvau mazesne,irgi patikdavo ruosht pamokas Nekaltas Mirkt Apakęs bet tai buvo kokioj 4-8 klasej. Nustebęs dabar taip nera.Ypac kankinuos su knygom.O taves keista taip pat nelaikau Ne Ne Šypsena

O man, kai dar buvau mazesne,irgi patikdavo ruosht pamokas Nekaltas Mirkt Apakęs bet tai buvo kokioj 4-8 klasej. Nustebęs dabar taip nera.Ypac kankinuos su knygom.O taves keista taip pat nelaikau Ne Ne Šypsena

Zinai tu cia ne viena tokia, man irgi patinka mokintis, aisku yra ir nemegstamu dalyku be to per naktis sedet irgi nemegstu, bet siaip tai man patinka mokykla ir mokymasis, be to man LLLAAABBBAAAIII patinka fizika, deja musu fizike tikra sena pereksle bet vistiek nieko nepadarysi, man patinka netgi fizikos formules…

nu jeigu patinka, tai ka padarysi… Mirkt man pvz. ziauriai patinka nirvana ir jos dainos bei groti gitara - nors uzmusk… Mirkt Alus

tikrai nelaikau taves kvailaŠypsenanea jei tau tai patinka ir tu duomiesi tai viskas labai gerai! jei nepatiktu,tada galvociau,kad esi durnaŠypsena

ash fizikos negaliu pakest nes nesuprantu ir nelabai gilinuos i jaCha cha taip kad… mokykis toliau tos fizikos…galetum ir uz mane…Cha cha

siaip nesiruosiu tau sakyt nei , kad tu keista nei , kad tu kazkokia kitokia, jaigu nebutu tkiu kaip tu man nebootu nuo ko nusirashinet Mirkt
Bet pagalvok ka tu turesi kaj "pujkiai baigsi shule ir unika" grazius prisiminimus apie moksla , kaip visas tavo gyvenimas buvo tik moxlai. as tikrai nesakau , kad mokintis blogai , bet per daug mokintis tikrai yra blogai Mirkt

dziugu, kad turi naudinga pomegi!Šypsena Gerai

Na, zinai, as tokiem gal net pavydziuTaipTaip as pvz. neprisiverciu mokytis, viska nusirasineju, galvoji kas nors gero is to bus? Na, tik kad bus prisiminimai, kad per mokyklos laikus gerai gyvenauCha chaCha chatusai, baliai ir daug alkoholio…o paskui…ai bet px. niekur tie moxlai nepabegs, kaip sakoma "mokytis visada suspesi"Cha cha

as atsimenu, kaip mes keliese (su klasiokais keliais) atrodo 6 klaseje pavasario pradzioje baigem matiekos knyga… po to visa likusi laika pratinginiavom is matiekos… gera mokytoja turim Niam niam

na gal tu ir ne kvaila Nekaltas

Kiekvienam savo…nematau nieko cia blogo…ir as noreciau tokia but…Mirktnors man iki to dar laaaabai toli Flirtas hehehe Mirkt Alus

oi oi oi oi man ir labai fizika patinka ypač elektra. O tau kas patinka? Ir kelintoj tu klasėj, gal bendrą kalbą rasim Mirkt

Jei tau patinka, tai… kodel gi ne?Šypsena

as tai is 8 klasesŠypsenajei kaCha cha