%

nakčio, daraisi antikūnių kiekybinį, jei yra (daug), aini su šokoLEDu pas šeimos gydytoją, o ji ten pagal savo sugebėjimus gal ką išspaus Mirkt Tipo, besimptomiu persirgai, dėl to negalėjai užsiregistruot testui, o dabar ten tau kažkaip be reabilitacijos nepaeina Cha cha

Acakow, 99% elektromobiliu ir hibridu vadylos yra dolbani debilai Taip Juokiasi tojotistai čiulpE usa nervingai Taip i antra vieta krenta Cha cha

25% Nekaltas

Dr., kiba nubaudė koks Leafas? Cha cha

Ne ten kapstot Cha cha

nebus pas mane antikuniu daug tai ciuju vistiek apsimoka susiveikt siuntima, bus pigiau, nei zmones kelialapius perka. niekad nebuvau sanatorijoj Nekaltas, kazko xyujova ir blogai miegu. reik man poilsio. jei tokia proga- tik siuntimo kashtai. a huli ne. Cha cha

Mano Moteris šiandien patvirtino korona, kartu testą darėm. Man nepatvirtino. Tai nelabai suprantu… Varyt po poros dienų vėl darytis? Kažkaip keista, kodėl man neigiamas, jau buvau nusiteikęs sirgt

Nu ir aš taip galvočiau, ale ble, paskutines savaites 24/7 kartu visur. Cha cha

tu 'sirgai’ ir mano panasi situacija as negalejau nesirgti, bet 'sirgau’ taip, kad net antikuniu ner ir mama mano panasiai, tik kad su nedideliu kiekiu antikuniu liko. bet be jokiu simptomu. ir dar daug zmoniu zinau, kad negalejo nepasigaut, bet- nieko. visiskai nieko.

Nu ir aš tokią mintį turėjau, bet tai kodėl tada kai anksčiau sirgau Moteris neužkrečiau? Nes nu per šitą laikotarpį tai visad kartu daugiau mažiau.

Ne i tema, as kai senas senosios kartos atstovas Cha cha ma keistai skamba tas - draugė / draugas Nekaltas kartu gyvena, miega ir t.t. nu “nesižianyja” del kazkokiu tai priezasciu bet vis tiek…vyras,zmona, mano moteris ir t.t. o dabar…drauge Pavargęs man asmeniskai asociacijos negeros is karto Cha cha ir rezia ausi Skaitau Nekaltas

Suomi, matai, drauge nors ir jauniau skamba, ji dazniausiai yra ne vien tavo drauge, nors ji tik sako, kad tik tavo. Cha cha

Pas mane visi beveik kolegos prasirgo, kai kurie, net su mirtim. Aš irgi pasigavau, grynai toks keistas jausmas buvo pora dienų, temperatūra, kaulus laužė. Nuo simtomų pradžios po 48val pasidariau testą - neigiamas. Visiška nesamonė. Aš savo kūna labai geria pažystu, man nebūna be reikalo tokių reiškinių. Kolega irgi susirgo, ir gan stipriai, paguldė į ligoninę. JO žmona su juo buvo visą laiką irgi patyrė simptomus, bet ne itin sunkius. Nuėjo išsitirt - neigiamas Cha chaMedikai sakė - viskas čia ok, netikslūs tie testai Taip

Ai tai cia jus jauninates Juokiasi Va kaip kirvalainenas sako, isgirstu drauge…man pradeda vaidentis kad gal ir as galiu draugauti Cha cha tipo jokiu isipareigojimu - tik seksas Cha chaP.s. man cia jaunimas pasakojo dabartinius santykius…supratau kad as jau nejaunas Cha cha musu laikais kai merga tave pavadindavo draugu - suprasdavai kad sekso jau nebus, tu pervestas i kita kategorija Juokiasi Rafi - sirgai nesirgai tik antikuniu testas…visa kita manau tai teleloto

Suomi, dabar nemadinga ženytis. Visi gi db genialūs, individualūs ir nepakartojami. Nors, kita medalio pusė - partneriu nevadinsi, nesinori dalintis. Sugulovu irgi, kaip ir daugiau galima funkcijų atlikti, ne vien gulėjimą. Draugė - galima ir taip, bet tai neapibrėžta kažkokiu bendru ūkiu ar bendru susitarimu. Vienas bendradarbis, antrosios santuokos saulėlydyje pasakė, kad dabar bus su socialine partnere. Žmonos jau nebereikės, nes reikia išlaikyti po to, palikti butus, dalintis taburetes ir panašiai Šypsena Gal čia ta pati istorija?

Sikseri nesupratai, as ne apie vestuves, as apie verbalini Moteris apibrezima “drauge” Cha chaGims beibikas… bus drauges vaikas ? Cha chaP.s. cia aisku gal tik man taip…kreivos asociacijos…bet atsimenu bendradarbe pasakodavo apie savo drauga ir draugus…pasimesdavau kuris yra jobarius a kuris draugas JuokiasiCu Juokiasi antroji burbulo puse Cha cha ir daznai tamsioji puse Juokiasi

I kina nuejom tryse- as, mano pana ir mano panos bachuras.

mes buvom septyniese: aš ir mano draugs šešc

Tai gal Moteris neužtikrinta Vyras “gebėjimu” būti šeimos nariu? Cha cha Ne visų tikslas apsiženyti, gali būti skirtingi lūkesčiai ir pozicionavimas partnerio šiais laikais. Cha cha

Deve deve kai kaikurose galvose isisaknyjusi katalikybe: ikisai peni - vesk ir dar privalomai paklupok ant keliu pries kleboneli Juokiasi