%

HC, nepyk, bet aš tai tikrai tavęs gyvenimo tiesų nemokysiu. Cha cha

Kwasas zafyra gal kairen?

Dyzelgeitines per akcija labai populiarios buvo Cha cha

Prisiminiau kaip komplektavom viena: Bendzinas ? Ne - dyzelis Automatas ? Ne - mechanika Manageris nusisluoste snargliu ir klausia - o jeigu ji bus raudona ir praejusiu metu bet nauja ir su 20 proc. Pateiksime po 2 dienu- Imsit ? Mes Apsvaigęs (spalva turejo buti raudona) Apkabinimas

Vilniuje geda pirkti automobili is sandelio, butinai tik uzsakoma ir laukti min 3 menesius garsiai piktinantis kodel taip ilgai Tūsas

Naujo superbo pasiule palaukti 7 men. Kai paprasem sutarties projekto…tenainas atsirado 9 men. Cha cha

Kaime laistem nauja x5, kuri nupirko ir laukte 5men, bet paskambino, sako oi bl, veluos. O as ji prie butelio sodinau ant izmienu, sakow nukrito nuo traluko ant stogo Juokiasi

Man tai visos maždaug per 3 mėn. atvažiuodavo. Cha cha Jei ne sau - tinka ir iš sandėlio. Cha chaBaikas ilgai važiavo tik.

Man apie valanda vaziuoja,nu ty yra,kiek uztrunka iki turgaus nusvilint Cha cha

O skydkės kiek duoda? Cha cha

Nuo bazara priklausä !!! Kietas Cha cha

RM nuo ekipazo nariu skaiciaus ir svorio Cha chaSu tom nuolaidom tai jau rasiau Cha cha jauciu kaip Auris daro tik neispeti uzsimeta kad galetu duoti ta nuolaida… Juokiasi

Fin, patikėk, jei pagal popierius, tai Q7 aš gavau 24 lyg ir kavalkų nuolaidą. Cha cha Tik va bėda tame, kad aš jos vertės su popieriais nelabai galėjau sukoreliuoti net pirkimo metu. Bet pirkėjui psichologiškai patrauklu. Cha cha

Dabar visų reik ilgai laukt UžsispyręsO šiaip, pastebėjau, kuo didesnėj provincijoj salionC, tuo mažiau VAG grupės dilerių vadybininkai išpindėję Taip Patikrinta su VW ir Škoda. Aišku, Audi visa tai negalioja. Nesaudijuklygisjabitute Ufff

Nu mes pirkom viena skoda vln, kita - klp, del jozho paminetos priezasties, su kauniuko vadybibinikais neina rast bendros kalbos Šypsena

Kolega užsimanė dvirkos su elektra, tai pasiūlymai atvežti tik rudenį Juokiasi Ufff

Tokie klausimai ir gaunasi,kai perkama ne priemonė/prekė,o nuolaida/kaina Cha chaKrūva faktorių paminėta,o kur dar gamyklos palaikymas, akcijinės ir pan.

Tarkis su Deals on Wheels, man Jutos nuo kainininko 42k padarė už 34. Pati Juta iki 37 buvo numetus.

nieks nebandet pramusinet temos, kad sirge covid gali na chaliavu varyt i birstono sanatorija? Nekaltasmislyju iki vasaros visai px butu ten pasitusinti gamtoj Katė bled dvirka nusivezciau. tiesa, as kai ir nesirges, teks simptomus issiaiskint, o gal ir sirges Juokiasi

O ne paprasčiau kompensaciją iš eu pasiimt grynais?