780


780

Volvo 780 Apkabinimas

kažkada vazinejau …labai likau nustebes dinamikos Taip ir saliuono konforto Šypsena

as neciupinejes, bet man panasu i sudeli su sudukais

Nerijus dėl tokių sumų nesisielojo, sakė, kad Norvegijoje dar baudoms uždirbąs, tačiau apmaudavo dėl apynaujės savo mašinos… emygeriai Apkabinimas

vienas prietelis turejo 960 universala su visais kiausais. Vaziuodavo kaip neoplanas, bet valgydavo ten kazkur 20 ltr./100 km. dujos Gerai Vos iskiso bulbom Cha cha

Įdomu, ką apie šitą pasakys Kost-moz ir RafinoC Cha cha

Sitas yra zjbs, norec. Bet kasdienai man jos gaila butu Šypsena

Vau!

Senienos man zjbs, bet su jom kasdien tai bbd.

Vazineju beveik kasdien su 30m senumo masina, neiskirtine, tiesiog sena ir gan tvarkinga. Tiesiog taip patinka Šypsena. Pilu benza kibirais ir gazoju Girtas

Benzas kibirais, jei dyzelis, tai dirba traktoriaus rezimu ir nevaziuoja ir visvien kibirais, puodeliu laikikliu nera, posukiuose linguoja o stabdziai vienam stabdymui, kam kasdienai mazohizmu izsiiminet?

Del dyzelio sutinku. Del to, seni “dyzeliukai” ir yra neydomus… O visa kita… Hmm… Skonio reikalas, man ji nei linguoja nei su stabdziais broblemu buna. Aisku nereik mazochizmo, bet vazinet kazkokia apynauja masina, kuri man nepatinka butu isvis iskrypimas. As megstu komforta, toki koki pats suprantu Mirkt. Dauguma vairuojanciu “kitokias” masinas taip mano.

lorenso-007 Gerai Siaip ziuriu nedaug, bet yra tokiu zmoniu, kuriem siu laiku auto dizainas Veee