:(


:frowning:

idomiai Cha cha

pagavo viena is mano kamo vyru Nežinau

stebejai kas vIksta? Cha cha

išgėręs čiuju? Cha cha

bet vistiek nesuprantu nx girtam vaziuot (kaip speju tokia situacija)

nestebejau… pravaziavau ir uz kokios valandos gryzau tuo paciu keliu… ne isgeres, o luzes, vos ant koju pastovejo Juokiasi

bet irgi. galejo patys parvaryt traktoriu Cha cha

viskas lbj zjbs. taip ir reikai su tokiais Piktas

kur tau mentas mokes toki traktoriu vairuoti … Cha cha

O jei prapisi traktoriaus teises, mašinos teises atima? Cha cha

viras>tai pasimokyt galima. as tai noreciau. vaikystej kazkada esu tik karta vairaves Cha cha

vaziavau su salyga kad meslo negavau Cha cha Nepazystu tu draugu Cha cha

cia uz kokio km prie sodu stovejo golfas mano salia kelio, maciau kaip tas traktorius pravaziavo, gerai, kad nenuse nuo vaizdo Cha cha

kur vaziuot dabar su traktorium? Nekaltas sieno ravet? Cha cha

-Zinojau… zinojau… nu zinojau. -Su kuo Jus geret? Gal draugus tuos prisimenat? -Su drr… Zinai, ka as nepazistu tu draugu… -Kas Jums pasiule? Ar jus pats pirmas? -As pirma kart nuvaziavau, prisirasyms toks biski biskuti buva tik nedidelis. -Tai Jus pradejot dirbt toj statybos aikstelei pirma karta siandiena, pirma diena? -Tai as nebe pirma kart, antra kart joje dirbu nu… -Nu o prirasymas pirmas buvo tiktai? -Antras jau. -Ir antra kart prisiraset? -Ne, pirma kart tik prisirasiau Cha cha

dabr traktoriu vairuot B kategorijos uztenka? … cia is rudens/ziemos tokiu naujienu buvo. nepasikeite? sezonas prasides, gal jau galesiu drasiai vazinet ;]

jei turi B kategorija, gal vairuoti tik ant tavo vardo uzrasyta traktoriu iki kazkokio galingumo, rodos iki 82ag

tai ta traktoriu i Kns i aikstele isveze? bus reikalu parsivezt Cha cha

Raimuk, o lapiu seniunas vis dar rimas?