.....?


…?

Ar daznai per reida sustabdytam duoda pust i alkotesteri? jei vakare kada sustabdo mane per reida,tai visada gaunu Ufff Nekaltas

nu jei reidas, tai ~70% duoda papust.

nu tai jei reidas girtu kontrolei tai visi turetu gaut pust, nelabai supratau klausima???

RM> tai paleido jau is arestines? Juokiasi

tai jai jaucia alkoholio kvapa tai ir gauni papust Cha cha

Mansell-daznai reidas buna dokumentu patikra ir tt,nevisada alkoholiui tikrint BYTWA ???

RM> [biteplius.lt/lt/2content.content_view_club/2087086-=(7 40480 182](http://www.biteplius.lt/lt/2content.content_view_club/2087086-=(740480182) Cha cha

rm reiskias snukelis ne koks Cha cha stabde per pusmeti ~5 kart, tik viena dave

nu bbz, ne per kiekviena reida duoda man pust.

Ne Laimingas

nu nu nu RM negalim ant pareigunu su avtomobiliu vaziuoti, nu nu nu Cha chaO apskritai del reidu kai jei vykdomi operatyviai nuzlaikant vairuotoju, as tik uz visokius silus girtus uzgaudo, tai bent nestovi kaip sunys ir nelaukia savo “tevo ir motinos” 50 lt uz menkus pazeidimus

daznai paskutiniu metu diena apie pietus buna vaziuojant nuo maksimos ant liepkalnio kalno link aplinkelio naujininku Pavargęs

Vieka kart gyvenime teko Ufff. Kaip nedrasu buvo - maniau jau ragai bet pasirodo 0.0. Nors iš vakaro per Moteris klasiokų susitikimą įvažiavau į griovį ir kitaip visaip kaip švenčiau šventę.

Na man, daznai duoda Šypsena taciau jau senokai neteko but i reida patekus…ko gero paskutini karta vasario men Šypsena

nu as dar nei karto nepuciau Valio pora kart klause ar isgeres,tai sakydavau,kad ne,duokit pust,bet neduodavo Piktas

per paskutine savaite teko 2 kartus pust, is ju abu kartus lydos plente prie to nedidelio ziedo (netoli liepkalnio maximos) trecia karta uz greiti +18 mieste sumokejau 30lt “baudos” Cha cha

o tas zenklas (30) nejau staciakampis turi buti?

nuo 99m vairuoju ir neteko pust Kietasneseniai per reida buvo pastate zenkla stop muitine…tai sako ko nestoji,zenklo nematai?sakau tipo kokia plia muitine vidury miesto Nekaltastai mentas patare pasiskaityt taisykles ir net popieriu netikrino Cha cha

baustas esu belekiek kartu, bet putes i alkotesteri vos karta, ir to kai tik islaikiau teises. blaivaus veido atrodau turbut Cha cha