*


*

ar tu shizofrenike, ar tik tokia apsimeti? gi matai KAD NIEKAM TAVO NUOTRAUKOS NEIDOMIOS IR JU NEKOMENTUOJA, TAI KOKIU VELNIU JU CIA DAR KISI?

as pakomentuosiu ir pasakysiu,kad graziai jis atrodo!

baisus Pavargęs

labai nepatinka

SpaceLover, Šizofrenikė? Čia tai naujiena! Juokiasi Žliumbia Juokiasi Ne, tavo didžiam nusivylimui, jokia psichikos liga nesergu. Gydytojai kol kas nepripažino šios ar kurios kitos ligos simptomų. Cha cha Pati man labiau panašėji į ligonę, nevaldančią savo emocijų. Tai pastebiu jau nebe pirmą kartą. Ramiau, mergyt. Kietas Putojimasis ir svaidymasis žodžiais, kurių reikšmė ne itin gerai žinoma, nieko gera apie žmogų nesako. MirktO dėl nuotraukų… Tapk klubo moderatore (nors kažin, kokie čia tavo šansai Nekaltas) ir galėsi su pasimėgavimu pratrinti galeriją! Valio

tragiskas Pavargęs

nu negražu. O Spacelover tai kažkaip nepagrįstai čia stumia;D

SPACELOVERE o aš tikėjausi kad tu čia tik mane vieną myli su visom savo nerealiom emocijom;DDD

siaip tiesa Cha cha vaikienes nuotraukos uzima puse galerijos ir pacios nuotraukos neidomios,bet man netrukdo Juokiasi

filologas

jei nuotrauka tau neidomi - tu nuotraukai irgi neidomus, tai kam dar gaishti laika galvodamas kad ji neidomi? o jei jau gaishti,ir pripazisti kad ji neidomi,vistiek atkreipi demesi i ja, tai reishkia - domiesi. Tik neidomumas yra domejimosi ir nuosprendzio ishraishka. Galeciau pasakyti,kad man visishkai neidomus komentarai, bet butent i juos sureaguodamas ir atrashau. Tad idomumo skaleje neidomumas uzima tiesiog zema pozicija, arba aukshta pozicija, su zemu laipsniu, na priklauso kaip paizuresi. O su jusu poziuriu panele SpaceMeiluze, toli nenuvaziuosi Šypsena o gal tai ir gerai,nes nenuvaziuos ir jusu stogas - netapsite shizofrenike. Busite pilka mase, busite zemoje idomumo skaleje. Sveikinu kitaip sakant. Man buvo Labai idomu apie jus pamastyti. Su meile, Stiliaus ir Mados komentatorius, Gedriukas.

eikit muštis Cha cha dėl nuotraukų dar ginčytis pradės Kvankt?

Blogai Blogai

aSilver , labai susireikšminai JuokiasiStiliaus ir Mados komentatoriau o dėl to įdomumo-neįdomumo, tai jei nuotrauka neįdomi, tai jos nepadidini/nekomentuoji, taciau nereiskia, jog nematai, kad ji yra Mirktši foto išimtis

vir6us gal ir nieko

nu bleeeeeeeeee baisu tragiska apgailetina ir .tt