top


top

Juokiasi as taip ir maniau Be be be

Cha cha wtf? zn bandau nuo komandos neatsilikti Cha cha

Vau! Kiek laiko džiovini?

Šypsena Apakęs kokio ilgio plaukai

Plaukai ApakęsIs pradziu maniau, kad koks fotoshopas… Apakęs

man tokie iki keliu nekaip ziuris Neman iki klubu graziausiai ziuris Cha cha cia mano nuomone, bet lb grazus plaukai Taip

nu svarbu titulas… siu metu …2007 ilgiausi plaukai lietuvoj Be be be Drovus

uoj uoj uoj Juokiasinju o tie konkolai tj i tema jei ka Be be be ka atmintis tokia trumpa Juokiasi Drovus

sesė ilgakasė… Cha cha Apkabinimas Gerai

Olialia Vau! Pradzioje pamaniau, kad kazkoki chalata uzsidejus Juokiasi

na mano nuomone tai baisiai atrodo… bent puse ju ilgio reiketu nikirpt.

pritariu Liepa*i

na fotosesijom tai gerai tokius plaukus turėt Cha cha bet šeip jokio grožio, net palaidais negali vaikščiot Šypsena

Turejau panasaus ilgio plaukus, bet nukirpau per puse Mirktbuvo jau uzknise negyvai - vien tik kiek prieziuros reikejo Ufffnusikirpau ir net lengviau gyvent… Mirkt

tokius sukuot… Apakęs

Mano pačios ir tai kartais per ilgi man atrodo, o ką jau kalbėti apie tokius… tragiškai atrodo.

eikit eikit… na zinojau kad lietuva pavyduoliu krastas bet kad taip varyt… Nekaltasna tiesa sakant as gal kelis kartus esu macius tokio ilgio plaukus… tai lb retas atvejis …ir man juokas ima kai visi sako o as tokius turejau ir pan… atrodytu kad lietuvoj vien ilgaplaukiai vaiksto…bet kiek per miesta nepereinu tiek nepamatau tokiu plauku kaip mano.beje uzsienio zmones visai kitaip ziuri plaukus mano…daugumai patinka… aisku cia teige kad vaikscioti palaidais negaliu… o kodel negaliu?laisvai galiu ,bet kokia prasme eiti jei visi spokso ir kelia pavydo scenas…man to nereik…uztenka susirisus plaukus nueit i miesta ir jau daznai isgirstu ivairiu komentu

Juokiasi nx nekreipk demesio,pavyduoliai ble zmundos Juokiasi Be be be

visa vaizda gadina nutriuse galiukai…