Top 10 merginų atsikalbinėjimo variantų (su vertimais į buitinę kalbą)

jo…ilgas ir kruopstus darbas pawartinet zurnaliuko, o paskuij wiska perrasytLiežuvis

cia rimtaij ir 100% garntija o bl velnias ps o gal galetumet idet ir geru vertimus pvz as tave tikraij myliu ? a?

pagaaaaaavo Cha cha

Cha cha;-] gera patikoooooo…Cha cha nereikejo cia rasyt,neisduokim paslapciuŠypsena

reiskia: tavo kandidatura isvis nebus svarstoma, neishtashkyciau taves net jei paskutinis bakuras zemej butum Kietas

ka reiskia "neistaskyciau"???!!!???Nekaltas

NekaltasNekaltasNekaltas

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

man patiko JuokiasiJuokiasi

Zinot berniukai, daugiau paskaitynekit tokiu pasisakymu ir mintyse is kart verskite merginos pasakytus zodzius i savo reiksme, tai neatrodo, kad jums butu pati lengviausia kelione ne prie merginos sirdies, o psichiatrine???Cha cha

nu jo, o ka pati galvoji, kai sakai, a?
man tai geriau iskarto tiesa zinoti, nei po to mele skeeeeesti Ne

nu jo, o ka pati galvoji, kai sakai, a?
man tai geriau iskarto tiesa zinoti, nei po to mele skeeeeesti Ne

[/quote]

Jei atvirai, tai visada stengiuosi pasakyti ar parodyti, kad tas ar anas man nepatiko. Niekada nesistengiu eiti per aplinkui. Gal del to turiu begale draugu bernu, kurie mane puikiai pazista, ir niekada nebuvo nesusipratimu Šypsena O jei ka ne taip ir suprato, visada bandau paaiskinti ir atsiprasyti jei kas ne taip. Paprasciausiai geriau pasiskaitynekit kokia literatura, kaip skirti falsyva nuo nefalsyvos mergos Cha chaCha chaCha chaCha cha

GeraiJuokiasiJuokiasi

Oi merginos suskubkite !!! Flirtas
Henkaan supranta moteris! Juk taip daznai merginos skundziasi kad vyrai ju nesupranta…Pasirodo yra ir tokiu kurie zino ka moterys galvoja ir ko joms reikia… Girtas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kaip senovej zmones sakydavo - nepadaryciau

mazam procentui merginu galite sitas blevyzgas pritaikyti, nes normalios panos dazniausiai sako tai ka galvoja, arba bando pasakyti tai tiesiai per aplinkui, kad kuo maziau iskaudintu Taip

"…tiesiai per aplinkui…" Cha cha. Man atrodo, kad Henkaan būtent tai ir išvertė (ištiesino, išlygino, išprosino) Cha cha.

visai neblogaiTaipTaipGerai

"Falsyva" - gerai skamba JuokiasiJuokiasiJuokiasi

wa wa bachuriukai, dėkitės viską į galvą Cha cha

Kokie faini puktai… vat pirmaji jau gal tris kartus girdejau Liežuvis