Toks jau tas gyvenimas

[/quote]

nu gerai…****ziai tai ****ziai jie,bet kam juos zudyt?! uz tai kad sugeba prasimust,nesvarbu kokiais budais???

žydas irgi žmogus ir jeigu kas juos smerkia turėtu turėti tinkamą priežasti kad tą darytų

jo.pritariu.ir netikiu kad visa ju tauta yra ****ziai…Ne

Siaip ar taip, noreciau visus zydu myletojus pasvekint su tuo,kad sprogus amerikieciu erdvelaiviui zuvo pirmasis zydas kosmonautas… tikiuos ir paskutinis Cha cha Cha cha uz tai ir Alus Alus Juden raus!

as ir tikiuosi kad paskutinis,t.y. kad daugiau zydu nemirs…JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasicia tai juokauju,bo nuo nelaimingu atsitikimu niekas neapsaugotas! norejau viena pataisele padaryti,as bent jau nesu zydu myletoja,cia tai jau tikrai suklydai-man jie tiesiog kaip ir visi kiti zmonesTaip

niekad ir nesakiau , kad esi myletoja Šypsena Taciau zinai kaip sako - izraelis ne valstybe, zydai ne zmones Mirkt

BK 170 str. LabasLabasLabasLabasLabasLabasLabas

Iš kur tiek karių ištraukei, žmogauApakęs? Eitum pasimokyt istorijos, o po to jau postringautum apie žydų žalą pasauliuiTaip.

Kietas

Blogai

Butent.Zurewkit,visciukai,ka postinat,po to verxit,nebrendylos.Didziokites sava lituviskumu tyliai,ir toliau garsiekime kaip dolbanu kaimieciu salis.

Na ką aš galiu pasakyt… Žydai yra labai protingi žmonės, jie daug padarė, tačiau kaip žinome jų nelabai mėgsta… na bet asmeniškai man jie netrukdo… čia mano asmeninė nuomonė, o jūs jau galvokit kaip norit Šypsena

nu ka cia pasakius…

Žydai negražūs, nagli, akiplėšos. Jie man visiškai nepatinka. Be išlygų…
Blogai Blogai Blogai Blogai

Ka,bekalbetumem apie juos,kaip peiktumem ar ne,jie moka gyventi,jie labai vieningi,jie moka save pateikti.Visur jie verkia ,dejuoja kokie nuskriausti ir nelaimingi,pries galingus kukliai,nusizemine,o tokius ,kaip musu Lietuvele maisydami su purvu uz nieka.Ir jie laimi.Niekas pasaulyje neturi tokiu lengvatu,tokios finansines paramos,kaip jie.O del tu zudyniu,neverta ir nepades.Is sito meslo
jie tik auksa isspaus,o kazkas liks labai meslinas.

karta atlikinejau praktika Joniskio rajone(Linkuvoje) ir ten aptikome milziniskas girnas(skersmuo apie 5m),tai kaimieciai tvirtino jog per 2 pasaulini siomis girnomis vokieciai male zydus ir dare is ju dujasJuokiasi
kita vertus jie daugiau niekam netinkamiCha cha

Zydai laiko save isrinktaja tauta.
Visi kiti yra ne zmones gyvuliu lygio
Zydu tikslas - pasaulinis viespatavimas. Tai ES NATO JAV
JAV - Izraelio kolonija. Zydai yra visu revoliuciju priezastis.
Revoliucijos tikslas - sunaikinti ariju aristoktatija. Tai jiems pavyko. Zydu tarpe sexualiniu iskrypimu ir degeneracijos atveju 6 kartus daugiau nei kitose rasese.
Hitleriui reiketu pastatyti paminkla o ne ji niekinti

Man jie nepatiko, nepatinka ir labai abejoju ar kada nors patiks… Ir kodel jie isvis turetu man patikti?..

kox skirtumas zydas, arabas, lenkas ar dar kox? ir zydu ir visu kitu buna yvajriu zhmoniu =)

su jais nesusiduriau tai nieko blogo i neturiuŠypsena

man jie gyvent nemaiso Šypsena