Toks jau tas gyvenimas

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/120646.32-=(1607726133
kai as sakiau, kad juos dusint reikia tai mani naciu apshauke! Kogero zydai…

ech, deja naciuku idejos lietuvoje sparciai plinta Liūdnas

alkoholis> ech, diktatura tu, diktatura… ar pats bent zinai, kas tai yra? o kas, jei ir tu, mr. normalusis standartinis tikras lietuvis uzkliutum diktatoriui? sakytum - “taip, mano valdove, sutinku mirti”? tau reikia kokio nors stabo, kuri galetum garbinti, kuriam galetum paklusti? mazochizmu kvepiaMirkt. demokratija irgi nera gerai. joje suvarzomos mazumu laisves (t.y. kaip galvoja dauguma, taip turi daryti visi). del to as ir prisilaikau anarchistiniu ideju. o padeti lietuvoje ir visam pasaulyje gali pakeisti ne koks nors diktatorius, o patys zmones, beje.

Daug kas klausia:kodel zydai uzima geriausius postus valdzioje ir t.t.Dalykas paprastas-kur ilenda vienas zydas tai jis i darba neprims kito zmogaus ishskyrus kita zyda ir jie patys neziuri i kito zmogaus prota , o ziuri kas tu pagal tautybe.Manau,kad Adolfas labai teisingai pasielge ispopuliarindamas antisemitizmo idejas(tai buvo nebeisvengiama)isivaizduokit jei dabar Vilnius butu ne Lenku,ne Lietuvos, o antroji Jeruzale.Beje jei zydai butu tokie nekalti-visas pasaulis nebutu puoles ju naikinti gave menkiausia proga tam.JUDEN RAUSS!!!

ZYDAS IR AFRIKOJ ZYDAS Cha cha Cha cha Cha cha Juokiasi

nekenciu visu tu nacistu - fasistu - antisemitu - rasistu…

Man b.l.e.t neaisku is kur pas juos tiek babkiu?!Kietas

Versiss- as tau atsakysiu i tavo klausima.
Kiekvienas zydas labiau uz viska pasaulyje vertina prota.Jau nuo mazhu dienu jam tevai skiepyja, kad jo tauta patyre labai daug kanciu Antro Pasaulinio karo metais.Del to tevai liepia savo vaikams mokytis ir siekti ziniu,kad buti visa galva protingesniems uz savo bendraamzius, o kad taip atsitiktu- jie patys aukoja viska savo vaiku labui.Ydomus faktas- Izraelis yra vienintele Pasaulyje valstybe, kurioje nera vaiku namu, nes zydai niekad nepaliks savo vaiko vaiku namuose.Taip auklejami vaikai ateityje pradeda visiskai nebijoti sunkaus darbo ir taip uzsidirba didziulius pinigus.Taip ir kiekvienas pasaulio zmogus galetu uzsidirbti, bet ne kiekvienas sugeba.
O dabar mano nuomone forumo klausimu.Mano manymu, kiekvienoje tautoje yra geru zmoniu , o yra ir savo ****o.Del to nereiketu zmogaus vertinti pagal jo tautybe.Juk jeigu zmogus padare kazka blogo, tai nesvarbu kokia yra jo tautybe- jam bus atlyginta.Bet niekas negales papriestarauti, kad zydai yra labai daug gero padare Lietuvai dar tarpukario laikotarpiu, bet dabar nieko is ju negalima noreti, nes Lietuvoj buvo sunaikinta 98proc. zydu tautybes zmoniu, o daugelis likusiu gyvuju prarado savo artimuosisu.Pagalvokite jeigu jums patiems tektu buti ju vietoje… .
Ir vis tik as tikiuosi, kad su laiku Lietuvoje isnyks antisemitizmas ir kaip tik ivairiu tautybiu zmonems bus idomu tarpusavyje bendrauti.

man p.o.c.h.u.i kokia jo tautybe as pirmuciausiai vertinu zmogiskuma!!! Ir jai zydas gudrauja man tai nepatinka!Neas niekada zmogui nepavydesiu pinigu ir proto!!! Tai cia jo asmeninis pasiekimas! Sako rusai na chitruju zopu jiest xyu s vintom!Taip

zydai yra zydai tegul tokiais ir lieka gi visokiu yra visokiu reikia

zydai yra zydai tegul tokiais ir lieka gi visokiu yra visokiu reikia

Noreciau pateikti pora faktu:

  1. Tarpukario Lietuvoje kurioje nors gatveje atsidarydavo lietuvis parduotuve, aisku salia atsidarydavo ir zydas. Pastarasis nuleisdavo kainas tiek kad lietuviai tekdavo bankrotuoti ir zydas likdavo seimininkauti gatveje uzsikeles kainas kaip jam patikdavo…

  2. Didzioji dauguma zydu, kuriuos lietuviai slepe nacistines Vokietijos kariuomenes buvimo Lietuvoje laikotarpiu, atejus Raudonajai Armijai pasake, kad tie juos slepe lietuviai bendrinikavo su fasistais. zydus slepusius lietuvius nubausdavo mirties bausme arba istremdavo, o iskundusiam zydui likdavo visa lietuvo nuosavybe.

Tad pagalvokim ar kas buvo pries 50 metu negali pasikartoti ir dabar? nejau zydai visiskai pakeite savop mentaliteta? Man atrodo ne, nes Emanuelio Zingerio centras ir dabar bando prisiteisti matirialia ir finansine zala is lietuviu tautos. Pvz. Vilniaus senamiescio "atgavimas", gatu atkurimas ir pan.

kas del tu parduotuveliu,tai cia paprasciausia konkurencija,prekybininko strategija,dabar pasaulyje pilna tokiu faktu ir juose nebutina dalyvauti zydui.as pati taip daryciau jei galeciau.
o kito fakto nesu girdejus,tad…Nekaltas

Na pvz as noredamas konkuruoti pardavineciau kokybiskesnes prekes nej mano kaimynas, o ne smukdyciau radikaliomis aplinkybemis konkurentus. Siaip ar taip i Izraelyje nesu girdejes kad taip butu daroma su zydais, nes tada ju susirenka gauja ir saukdamaapie antisemitizma istrauktu mane i gatve ir uzmetytu akmenimis Veee

Flirtas

Pirmiausia prasigerusius alkoholikus i lagerius izoliuoti, o tai per juos mes, panos, negalime sveiku vaiku pagimdyt - tai jiems nestovi, tai per greit nuleidzhia, o paskui mus frigidishkom apshaukia. Prasigere ir tiek Flirtas

shakes!paskaicius vos nuo kedes nenugriuvau!man tikraj sunku patiketi kad kazkas pritria Hitleriui ir yra sitokie antisemintaj!cia jau virsune…alles…truxta zodziu…taj nepateisinama…NePiktasKanda

Rinkoje nebera tokiu dalyku kaip gera sirdis kaimyno atzvilgiu,ir orientacijos i vartotoja…ciatik grazios kalbos…visi sukasi kaip tik gali,ne kuo kokybiskiau pagaminti,bet kuo pigiau…
O apie zydus tai cia tema be pabaigos…matau nei vienas pasiduot nezadaMirktMirktMirkt as vistiek manau,kad tokiu drastisku priemoniu galima imtis tik pries tikrus nusikaltelius-zudikus,iskrypelius…kad ir kaip besistengtumet…zydu neisnaikinsitLiežuvis

imkit vaikai pagaliuka ir uzmuskite zyduka!Juokiasi

asmeniskai noreciau geriau but nukonkuruotas bendrataucio, o ne kazkokio suknisto zydpalaikio, kuris net savo valstybes neturi, o bando prievarta ja atimti is teisetai ten gyvenenciu zmoniu (palestinieciu). ojei kalbet apie zudiku, prievartautoju ir kt. teisma, tai tema krypsta i kita puse, bet velgi apie ‘atsigavusias’ mazumas. Kas procentaliai padaro daugiausia nusikaltimu? Nigeriai… Kanda

jie mano kad yra isrinktoji tauta turedami omenyje Jezu bet niekas jiems neisaiskins kad rinko ta tauta LietuviaiJuokiasi

Mano draugas yra pasakes, kad tikras lietuvis turi pasodinti medi, pastatyti nama, uzauginti vaikus ir nusauti nors viena ZYDA. As ji plaikau visu simtu procentu, is patirties zinau kokie jie sukti zmones. Subines jie isgamos. Teisingai dare HITLERIS.Šypsena