Tokią galima wialnias ?


Tokią galima wialnias ?

Veee

Juokiasi Juokiasi Taip aisku geriau butu, kad kriauklej arba ant grindu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

wialnias ar tokią foto sekmadienį galima dėti , mano laimikius ir palinkėti vyrams gražios dienos, ar vel sakysi , kad tokios foto dedamos tiktais penktadieniais? Kvankt?

ko tu cia putas leidi? Klasta jeigu skaityt nemoki kas tau rasoma, prie ko cia as Juokiasi

Meistriuk, gal baik čia parintis?.. Juokiasi Cha cha Juokiasi

Gal parodyti ka rasei ko tu putas leidi jei sukurei taisykle s tai ju laikykis kur parasyta kokia diena butina ir kokias foto deti , ir kad tokios fot yra tersimas, kai pilnas skyrius pliku mergu, tai mano su zvejais jau tersimas, pats biski galvok kaip elgiesi su zmonemis Kvankt?

Uz nesusimoketus mokescius atjunge elektra? Nekaltasir akvariume numiro zuvys? Angelas

Saruj aš nebijau pasakyti tai kas nepatinka, kai kiti tik tyli Mirkt

rodyk jeigu nori, man kas Juokiasiziuriu tau nelabai daeina Kvankt? Kvankt? Kvankt? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ko tu myzi cia del tos foto?

Niekas nemyža bet jei seniui marazmas užejo ir neatskiria pliku mergų nuo žvejų žūklėje tai kam išvis tada dėti čia foto. Man labai gera diena Juokiasi, o tau jau turbut senatvinis marazmas , jei nematai kad ten nera pliku mergu Kvankt?

Veee

Tau bent 3 moderatoriai pm paasikino kodel buvo istrinta tavo foto, turejo tapt aiksu. Dar pasidraskyk ir eisi pailset Labas

Ufff Ufff Ufff Juokiasi Žliumbia Juokiasi

Pilnas bliudas urodu Veee

Juokiasi Labas Juokiasi

Bet skanūs , urodai " Gerai

apie kokia cia foto Skaitau

Paplepėkimkazkas sake kad dziovinti skanus- taip ir nepadzioviau as anu Nekaltas