toitoi rev4

Zmogus paC is saves isskiria dregme. Honda- jei neprikacigarinsi kad sniegas istirptu- tai tanko nebus Cha cha jei prikacigarinsi ir isvedinsi - irgi nebus Cha cha Siandien ryte bagaznyke radau sauja sniego is po vakar rogiu/roguciu- nespejo istirpt vaziuojant, pravedinau grizes ir px nx.

Vakar mb nustebino maloniai - puse dienos prastovėjo ijungtu degimu, kad šildytų saloną. Tai taip ir neuživedė ir iš batarkės šildė. Nepakrautos Gerai

Man idomiau is kur silumos gavo jis puse dienos, tik is ijungto degimo? Nekaltas

O ka prie minuso duoda ijungtas kondikas?, Gi jis neaktyvus vistiek Nekaltas

Vyr - phev Mirkt

Nu nz, mano ziniomis ir praktika nuo zemiau(±) +5 nesileidzia kompresorius…rudeni ar bet kada, kada + C, kad kondis nutraukia dregme, tai taip, bet kad prie tokiu minusu jis pasileidzia, netikiu…

Tarkim ant MB, jei dabar paleidi auto, jis laiko AC isjungta, bet jei paspaudi Max Langai, iskarto paleidzia su AC, kad greiciau nutraukti langus. As ijungiu auto funkcija ir paskui nustatau, kad AC butu ijungtas, tai nebuna dregmes auto. Phev, tai tikiu, nes tenas stovi.

O tu ziuri pagal ac indikatoriaus “lempute”? Nes kad ji dega nereiskia, kad kondis pasileides Šypsena. P.S. cia tik ziurint i kompresoriaus “mufta” gali nusprest, ar jis pasileides ar ne…nes esant tusciai sistemai (ir aisku neveikianciam kondziui) indikatorius ac irgi uzsidegs, bet aisku niekas neveiks

Kupe, ne visiem. Pvz subarikui neuzsidege su tuscia sistema, tik užpildžius uzsiziebe Taip

Isimciu visokiu yra, bet kad ac sistema auto leidziasi prie minuso, man butu kazkas naujo. Netgi lazinciausi, kad ji nepasileidzia naturoj Cha cha

As tai tuo klausimu neturiu suprasties Ne pas mus darbe stovi kondyske aparaturai, tai siuo metu pilnu tempu šaldo patalpa, įranga sumontuota lauke, i vidu isvedzioti tik kanalai. Nors gal ten kas nors kitaip, nei mašinose bbž.

Dr, tai aisku automobiliuose kitaip…tiesiog programiskai imesta, tarkim +5 zemiau neleisti kompresoriaus… Auto manuale rasi tikslia C, nuo kurios jis neaktyvus, skirtinguose auto jis kitoks…bet dazniausiai (±)+5C

Koks AC prie minuso veikia?

Niekad neliečiu AC mygtuko, visada įjungtas nepriklausomai nuo metų sezono, nes tam ir yra klimato kontrolė. Vienas dalykas, kad džiovina drėgmę, o kitas, kad sistema nuolat cirkuliuotų ir teptus.

Kompresorius nuo kokių 4-6 pliuso jau sako iki Labas

Net keista, kad automobilistai nezino tokio dalyko…

Bet jeigu nustatau pūtima į stiklą tai automatiškai “įsijungia” AC ant Volvo, net neina išjungti. Aišku jis net neveikia turbūt, bet taip jau sudėliota viskas.

Nes visi pripratę prie gerų auto. Audi zyls Ac žemiau 4 jokiais būdais neisijungdavo, ir tu tai JAUSDAVAI, nes ans iš kokių 190kw atimdavo stobal 20% Cha chaO dabar viskas tykiai, ramiai Cha cha

Jei lauke koks - 10, pagalvokit, kokios temp turi būti radiatorius, kad ant jo kondensuotūs drėgmė? Ir jei taip nutiktų, kas nutiktų su tuo kondensatu? Ir kas po to atitirpintų visą tą ledo luitą? Labas

Šeimininkės vadovas rašo, kad AC ne tik temp., bet ir drėgmės kontrolei. Niekad nesigilinau, nuo kada jis ten nebeveikia. Cha cha Bet aš kaip tik išjungtą laikau 90% laiko, nes sausas oras nepatinka.