TobulIbe


TobulIbe

[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.618594.1…-=(11117 00986](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.618594.1…-=(1111700986)

ispuvusiu dugnu Gerai

visi japonai butu geri jei neputu ir jei skardas darytu 1 mm storesnes Užsispyręs

Kas del puvimo tai tiesa. mano 626 sedano 85m stakanai gale ispuve Pavargęs uztat 85m coupe labai geros bukles. ir dar be LPG Girtas Tik TA nzn kada pravarysiu.

ir i senesnius jeigu butu krove garso izoliacija… Nekaltas

dek lpg, kaip cia dabar be lpg Apakęs

ka cia pezat del puvimo Juokiasigalvojat kam idomu buvo kaip atrodys masina po 10metu? nepuna japonas po 2-5ar 9-8metu. o daugiau jau jas i rytu europa issiuncia Cha cha. va garso izoliacija tai galejo deti Taip

idomu tokios dar pinga, ar jau brangsta rysium su tapimu antikvariatu.

sitoi dar gera ta izoliacija, 323 problema buvo , ypac F

Jei sirdies labai neskaudes tai desiu ir lpg. tik nezinau kaip su jom suksis 1.6l motoras. sedanui uztenka galios, bet jau puse limono tuoj skaitiklis isuks, tai manau kaip ir puse arkliu prarades Nekaltas va dvilitre kupine su lpg tai ejo kaip isp!sta Girtas kol nepradejo aliektra grybaut.

o tu man atsakyk, nx dusint motora su tais kopustais?

tai as ir sakau kad gaila blt dusint ta motora kopustais, bet sedanui kaip ir laikas i lauzyna butu, nes nesaugu vazinet. nors duju ima tik 8l/100km Liežuvis o i coupe benzina pilti neturesiu uz ka Liūdnas nebent nusipirksiu kokia kita darbine tada cupine bus savaitgaliams ir nereikes lpg Nekaltas

pas mane ir stovi toks Geraidar neapsiprendzhiu kur ji kisht, ar i svalke ar gaivint. nes shiaip su ja viskas tvarkoj, tik va bakas ishpuves. taip ir stovi jau koki pora metuku Kietas

mano MX6 '92 buvo tik arkos krastas apipuves (tai su laiku sutvarkiau) ir prie kito rato viduj arka ishpuvus kiaurai Šypsena viskas… Šypsena tikrai nera rudziu super magnetas japonas Nekaltas

jei daužtas buvo tai ir renka tas rūdis…

neesu vazeves su levesniu 2l dohc motoru, nei mazdos 626. net atsidariau kapota paziuret ar ten tikrai dohc

tai jei su negyvu vaziavai tai gali buti, nes 2.0l gera varikliu sunku rasti. su 2.2l kitas reikalas.