Tobulas automobilis


Tobulas automobilis

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=2114586gal kas ziurejot?

iz germaniji Apkabinimas

nematyti tobulo Užsispyręs

nu cia idomi istorija su juo: tipo vaziavo zmones su kompais kazkokiais ziureti tikrinti ji viskas gerai buvo, bet pardavejas teigia, kad nesutare del kainos… tai kaip gali buti jei gera masina, atvaziuoja rimtai tikrinti ir del poros simtu euru nepirkti?

netobula, bet jos neblogos Šypsena man pacynka sitos ir labiau nei mazda 6…

Tai juk pardavejas teigia, o ne zmones kurie ziurejo, gal atvirksciai buvo, kad atvaziavo, patikrino ir nepirko

bandziau ir mazda 6 tik dyzeli visai nieko ir ji. Avensis va grazus tik su juo vaziuoti neteko. O accordai sitie atrodo nerealiai tai tik del to ir atmetineju kitus variantus… Bet kainos irgi geros ju lyginant su konkurentais - didziausios

Blogietis tame ir saknys, kazkas bus negerai, bet baisiai traukia ji mane Šypsena

tobulai iš jų airbagus ****ina Gerai

grazus gyvulys =]

avensius kuriuos? su kvadratinem lempom? nes tie su kvadratinem lempom tai nieko…teko vaziuot su benzu ir su dyzeliu…komfortiskas…vietos daugiau nei accorde Mirkt bent jau taip pasirode Liežuvis tik nelabai tikiu ,kad avensis pigesnis nei accords…

avensis tas nuo 2003m radau dabar karavana lietuvoj buvo pirktas naujas su 120 000km rida lyg ir tvarkingas 27 000k lt. 1.8 benzinas

ar matet kas per akcijos BRC prirasytos?? Apakęs pvz brc.lt/lt/car.brc?id=554860arbabrc.lt/lt/car.brc?id=563330

ziurisi Gerai

aa blia supratau… vistiek teks sumoket visa kaina… Cha cha

Idomiai brc pradejo neatsukineti ridos, brcauto.eu/lt/incoming_vehicles.brc?c=4 dyzeliniai nauji pasiulymai su rida arti 200000km , o masinos tik keliu metu senumo

nu cia idomi istorija su juo: tipo vaziavo zmones su kompais kazkokiais ziureti tikrinti ji viskas gerai buvo, bet pardavejas teigia, kad nesutare del kainos… tai kaip gali buti jei gera masina, atvaziuoja rimtai tikrinti ir del poros simtu euru nepirkti? Zinok kartais ir del poros simtu euru nesutaria…Mano masinos irgi kazkas nenupirko, del tokios priezasties. Pasirodo geras automobiliukas!

nu nzn turi 10e tai turesi dar 200-300e jei tikrai gera masina tai negaila

viduje vietos neperdaugiausia, siauras jis