to Ginger...arba ne tik sentimentai

Lūposto GingerGėlė…arba ne tik sentimentai

sivakar bevartydamas temas pamaciau salia Ginger nicko irasha "ne nare"… ir liudna Liūdnas pasidare… taip, ash prisimenu priesh kelias buvusia tema ir jos atvirus gana griezhtus pareishkimus del klubo ir temu bei narystes…
be abejo, jei tai butu kieno nors kito tema, gal ir nebuciau pastebejes…
bet mudu su Ginger ne karta buvome tapatinami ir neretai kaltinami nebutais dalykais, todel negaliu nutyleti…
man shi diena shitam forume asocijuojasi su kazkokia pabaiga… manau, kad shiuo Ginger zingsniu baigesi vienas 30plius gyvavimo etapas… kaip cia viskas bebutu - faktas, jog Ginger yra zhio forumo ir klubo iniciatore, liks nenuneigiamas visam laikui…jei ne ji, nebutu cia Dianelos ir jos vestuvines kompanijos… kuri is esmes ir padare shi foruma tokiu nykiu, koks jis yra dabar…
ir galit rekti, kad vel kalbu apie ta pati, istorijos rato atgal nepasuksit… arba teks manyti, jog teisus buvo vienas ish forumo kritiku, pareishkes, jog cia reishkiasi tik gyvenimo atstumtiejiVeee, kuriems anarchijos doze atstoja ju nevykusias realijas ir kurie nesugeba bendrauti budami savimi…
tie, kas atidziau skaito foruma, bus pastebeje, kad musu su Ginger nuomones ne karta skyresi, bet tai tik niuansas, netrukdantis man ivertinti jos vaidmeni shitam forume ir klube…

Lietau,kur tavo VIPas dingo ApakęsCha cha.

negi neaishku, daniela nupy*dino…tegul paspringstaIgnoruoju

lietau, vistiek visi zino, kad tu 30+ esi VIPMirkt o naujokai lai isnaujo su tavimi pazindinasiCha cha
Flirtas

lietau Šypsena nepergyvenk - kas tas VIP …
V - ietinis
I - siziojes
P - p.iz.d.ukas Cha cha

O mes dar stebimes, kad politikai zaidzia nesvariai…

Nežinau tavo ir Di nesutarimo priežasties,be reikalo puoli ją ir kauniečius.Siūlau tau sudalyvauti nors viename kauniečių meeteTūsas.
Visi kauniečiai sutariame idealiai!!!!!!!!!
Visi noriai padedame vienas kitam,jei tik galime!!!
Di-mūsų siela,mes ją gerbiame,o tavęs,deja,-nepažįstame,todėl natūralu,kad einame už ją,o tuo pačiu-prieš tave!!!!!!

LūposTo Ginger Žliumbia

mano mano Myliu jai buvo Angelas,as ja norejau Niam niam kasdien Baisu,kad ji nebe ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė
ate mieloji ŽliumbiaŽliumbiaLabas

Pydai, ne ta subiniuka laizai Blogai
Reikia saugoti savo orientacija…

Lietau, sentimentai ir prisiminimai-puiku, tu teisus-nieko atgal nepasuksi ir nesugrazinsi. Pastebejau viena dalyka, labai daznai dangstaisi Gin Gėlė vardu ir suprantu kodel-ja daugelis bangoj gerbia ir tikrai yra uz ka, o apie tave nuomone…na, svelniai tariant, siaip sau.
Ko gero kovai ne ta kelia ir metodus pasirinkai.
Suprask, bangoj, klube, bet kuriame forume, gali lankytis kas nori, ateina cia ivairiausiu zmoniu. Nera sis klubas mokslu akademijos filialas ir renkasi ne tik eruditai, genijai ir t.t. Vienas gal nori padiskutuoti apie meile, kitas-apie seksa, dar kas-apie nekokybiskus maisto produktus…Manau, jog svarbiausia neperlenkti lazdos ir neizeidineti kitu bangieciu, o visa kita…
Del kaunieciu meetu. Ko jie tau kliuna? Pavydas, kad taip ir neismokai linksmai leisti laika? Pavydi kaunieciams draugiskumo? Nesuprantu, kas tau darosi, is kur tiek pagiezos ir pykcio?
Zinai, pries koneveikdamas kitus, gal paziurek i veidrodi ir i savo poelgius is sono. Periodiskai pradedi reikstis ir kirsini visus. Tik labai gaila, kad daugelis pasiduoda tam. Aprimk pagaliau.

P.S. Atsiprasau uz galbut padrikas mintis ir temos iskelima, bet…
Šypsena

O keisčiausia tai ,kad nei vienas taip ir nepaklausėte kodėl Ginger išstojo iš klubo?

Klubas nepateisino Ginger Gėlė lukesciu. Speju, kad taip Nekaltas

Mintis ta kryptimi, Boba Gėlė
Ar cia visiems isstojantiems toks demesys Drovus

P.S Tai simbolinis zingsnis, kaip ir pats klubas…Manau ta tema diskusiju buvo daugiau negu uztektinai…Kas turite noro, ziurekite archyvuose…

Monserat Gėlė, tai Gin Gėlė reikalas, bet ir ne nare budama ji klube islieka pirmose gretose. Ir kalba eina apie pasirinkta kovos buda uz klubo ateiti ir jo veida. Šypsena

2Boba:
Nu Ginger kazkur cia taip ir parase - nepateisino klubas jos lukesciu.

Aciu, amila Gėlė

Netiesa. Aš klausiau. Tik atsakymo nesulaukiau… Nekaltas

Nėra klausimo,nėra problemos. No discussion. Gėlė

Ledi Gėlė, tai mano pasirinkimas, Banga, kaip ir klubas nuo to nenukentejo - virtualus gyvenimas tesiasi Laimingas