tiuningas pries 15 metu


tiuningas pries 15 metu

kai masinos buvo Lietuvoje pries 15 metu Šypsena98.lt/2000-metu-tiuningo-mados-lietuvoje

Man Calibra ir dabar nieko atrodo. Kazin, kur “nutekejo”?

normaliausiai atrodo merso priekis. visai px tikrai.

su tuo audi hecbeku ir db vazineciau ir visiems fakus rodyciau. Girtas

tada atrode tragiskai ir dabar atrodo tragiskai Mirkt na atsimenu is tu laiku MB w124 bordavinis visai gerai ziurejos

Shslychiokas ishsimarinaves is sviezios kiaulytes… KietasOras idealus… Cha chaBarbora maisa alaus atveze… Kai pavydo scenos tuoj bus Girtas

Juokiasi

A cia ne vegetaru ar veganu kaip tu megsti padalywauti… Juokiasi

beje, o kur Robke011 prapuoles ???

i71.photobucket.com/albums/i139/YarisPower/TS1.jpg Girtas Girtas Ka galiu pasakyt, kai vaziuoju viena - bite. Kai pilnas ekipazas - netraukia Cha cha bet kaip laikinas variantas ziemai bus gerai Cha cha

po to apsilupę makrofleksiniai šedevrai važinėdavo

Natka mano nuomone kokias 2val girdejai. Cha chabled nusipirk tu kada bmw kancei nx suda malt.

Ej nu parasykit, kad va, Nata saunuole ant benzino perejo pagaliau (kad ir koks jis bebutu) Piktas Nekaltas sanaudos mieste beveik 11 Kietas saabas maziau valge nei spuogas

Naktibledai, nepatinka bmw. O kad masinos reikejo cia ir dabar tai pats zinai, dar tas ts’as iskrito netiketai, tai ko ne galvoju. Cha cha masinos pasirinkimo prioritetas buvo vienas - kad su zieminem padangom butu iskart Cha cha

man irgi daug kas nepatinka, bet yra ir dar kas labiau nepatinka. tai reikia geriau, kas maziau nepatinka, nu tipo kad su tojota nevazinet. ****u bled, su tojota vazinet, cia kaip koki pdraska brenda devet, ait dolce gabana apsiredzius, tik cia i botanikiskuma ir bukuma tie baboo. Cha chapriklausai tai visuomenes daliai?

Trumpai istorijos: Renault megane 2003 (2008-2013) Toyota corolla 2002 (2013-2014) Corolla 2003 (2014-2015) Saab 9-5 (2015/06 - 2015/11) Yaris ts 2001 (2015-…) Na ir dar civic garaze vis dar, nes ne tas spyriokles atsiunte is vokietijos. Piktas PiktasO siaip liudnas saraselis Cha cha

Tai px, corsa irgi palei čiriką valgo trumpais atstumais Gerai

o nx su civic nevazineji?

Nakciau, a nezinau, patinka man japonai. Cha cha patikimesnes lyginant su tuo ka turejau is prancuzu ir svedu Cha cha