Tito krikstynos


Tito krikstynos

siek tiek rakursas netinkamas

O manot sulaukęs 16 jis vis dar norės būti krikščioniu? išvis iš kur nusprendėte, kad jis norės būti krikščioniu? Ne

cia diskusijoms apie ne/teises ne vieta Neo ir tokios temos jau buvo.Visas krikscioniskas pasaulis krikstyja ir vargo nemato Gerai

ne tik krikscioniskas Mirkt

Niekas nedraudžia tikėjomo pasikeisti paaugus MirktGaila, kad per daug sumažinta, tai nelabai vaikutį įžiūriu. Ir nesimato kokį medelį čia pasodino.

o siaip del pacios foto Ne turbut vaikystej trauma patyriau,kad visu tu proginiu nemegstu Cha cha aisku isimtis kaip tarkim pas Valll Mirktten labai grazios,siltos Šypsena

Dėkui dėkui, kas per garbė FlirtasBet be tų proginių nuotraukų neapsieisi, juk niekas nesiterlioja ir negaudo gražių kadrų, kai iš 100 tik kokios 7 vertos tikrai dėmesio, jau geriau paima, suskato ir liepia šypsotis Cha cha

na,as viska suprantu,bet surezisuotos man Ne nevirskina.Ir pati visada megstu gaudyt judesyje,o pozuot nekenciu-as pajudesiu-o tu pafotkink vadinasi Šypsena

Jo jo, aš irgi nevirškinu pozavimų. Prieš porą savaičių buvau vestuvėse, tai negalėjau žiūrėti kaip fotografas tuos jaunuosius “lankstė”, kad išgautų norimą kadrą. Bet kai man su vyru liepė pozuoti ale vyras artėja bučiuoti, tai jam leptelėjai: “tokia metodika graž buvo prieš 10 metų, geriau jokios nuotraukos negu dirbtinos”. Tai gavau labai gražią nuotrauką, kaip aš su vyrų susėdę meiliai šnekučiuojame. Nufotkino slapta. nuotrauka buvo gražiausia iš viso vestuvių albumo. Manau, kad kartais reikia spyrio į šikną fotografams - tinginiams.

jėga. Kažin kaip pasijuto tąkart fotografas

kaip nori,taip tegul ir jaucias Piktas taikydamas archaishkus fotografavimo budus

į asmeninį albumą tokias nuotraukas reik dėt,o ne viešai parodai…