tinka ?

tiek to, matau kad tau tikrai neirodysiu kad zeme yra apvali

ne nu tu skirk spalvas, tai mes apie ratus ar apie zeme snekam? Jei apie zeme tai tu teisus, jei apie ratus, tai seniai tokias nesamones girdejau Šypsena

rimtas montavimas Girtas…papasakok,kad bent zinociau kas tai yra Apkabinimas

klaipedoj viena kontorele uz 44lt r16 kaliosus permontavo Gerai. uzpernai pas vienus ar ne 125lt mokejau. na bet firmos pinigai, o juolab ir pakilimas buvo, niekas nieko neskaiciavo Šypsena

kodel man nebuvo pakilimo? Užsispyręs

neee nu VIN’as,nebuk bbis,pasakok. tuo metu as papasakosiu. man montuoja uz 10-12lt ,su nuemimu,uzdejimu,klijuojami svareliai…cia kiek suprantu bus nerimtas montavimas Nekaltas

Bet rimtai jau ir man idomu, ka reiskia rimtas montavimas? Juokiasi

rimtas cmontavimas - kai rimti diedai montuoja!

montavimas kai praktiskai nenaudojami svareliai, randama tokia padangos vieta ant ratlankio kad svareliu reikia max iki 5 g

vinas> tu rimtai padangom prekiauji Juokiasi Nes zmogus suprantantis tame kazka, negali taip sneket Juokiasi

ir uz tai verta moketi 5kartus brangiau? o jei neranda tokios vietos? kiek zinau,tai taip montuojamos padangos ant f1 bolidu,visur kitur nera prasmes

cia labai panasu,kai VIN’as pasakojo,kaip jo saababui kondyske irgi RIMTAI pylde,su sklendziu korekcija ar kuom ten,kai papasakojo,juokas paeme…nors nuskambejo pries tai akujienai rimtai Apkabinimas

Baisoki, bet kaip ant kaulo tiks Cha cha

dr002™, as nesakau kad as montuojuos uz 100 lt, man montavimas nemokamas, tarkime vilniuje ar kitame mieste rimtesniame servise PAPRASTAS montavimas kainuoja nuo 60 iki 120 lt

VIN - o ka rimtesniame servize daro kitaip? kanta ne su smazke kazkokia tepa, o laizo, ora pucia burna ar ka daro ispudingai kitaip, kad kainuoja 2x? Skaitau

tai ir reikejo nuo to pradeti,kad montavimas kaip ir visur,ty elementarus,bet servisas rimtas plesikas

40lt visi pinigai Šypsena

jei su drele padidinsi centrine skyle tai tiks, o taip nea

Dr> stoga pirkau as…